REO Piet Lindner bedankte de elftalscoorster en bood haar een gouden potloodje aan. Jan Prent en Inglis Arkell Sr. voerden ook nog het woord en Henk Kappelhoff sprak namens de jongeren van het 2e elftal en bedankte tevens namens z'n meisje voor het mooie geschenk. Na het souper nog een gezellig dansje en 4 uur was eigenlijk nog te vroeg om over het prozaische ,,naar huis" te denken. Maar aan alles komt een eind en na een ovatie aan de Bonzonians gebracht te hebben, behoorde ook dit feest weer tot het verleden. S. REDS BAND'S EERSTE LUSTRUM. ïk had het niet durven hopen, toen Ernst Levenbach en ik vijf jaar geleden de A.F.C.- Band oprichtten, dat deze een permanent be staan zou krijgen. De Reds Band is nu een schier onmisbare afdeeling der A.F.C. geworden, en ik hoop, dat dit nog lang zoo mag blijven. De muziek is nog wel niet volmaakt, doch door oefening kan nog heel wat meer bereikt worden. De gezellige geest, welke onder de muziek- makende A.F.C.-ers heerscht, getuigt weder om van den buitengewoon prettigen omgang onder de leden onzer club. Hoewel ik zelf niet meer actief deel uit maak van de „bemanning" van den Band, behoud ik toch steeds de grootste interesse voor hun verrichtingen. Pieksma, blijf jij je mannen steeds zoo aanvoeren als je dit tot nu toe gedaan hebt, en de Reds Band zal ongetwijfeld in de komende jaren wederom een reeks successen kunnen oogsten. Laat mij hopen, dat jullie nog eens fanfares mogen blazen voor een kampioenschap van ons eerste Den donateurs mijn dank voor de onder steuning, welke zoozeer noodig gebleken is. Tot mijn leedwezen ben ik door familie omstandigheden verhinderd bij de viering van het eerste Lustrum aanwezig te zijn, zoo dat ik dit geweldig wordende feest zal moeten missen. Ik twijfel er niet aan of zeer weinig A.F.C.-ers zullen dit met mij zeggen. Mijn hartelijke gelukwenschen Reds WILLY. „DE ZEVEN". Voor de zeven, die op de A.C.C.-fuif speelden, en daarstraks hun lustrum gaan vieren ,is 1 December toch in de eerste plaats een feestdag. Jammer dat Willy Brusse wegens belang rijke familie-aangelegenheden niet van de partij kan zijn. De drum zal door Otti van Erp gehant- en voeteerd worden. Door dezen samenloop van omstandigheden zal Jan Bosch op dien avond de eenige zijn die vijf jaar in den band meespeelt. Nu, hij kan dan ook bogen op een fraaien staat van dienst, als „muzikant": eerst violist, daarna „op z'n saxophoontje"; als bestuurslid: eerst muzi kaal leider, secretaris, in feest-commissies en wat al niet meer. Dick, je bent wel geen vijf jaar lid, maar wie den band in vroeger jaren gehoord heeft, zal jou op de photo toch als „bekend ge zicht" dadelijk „signaleeren". Bijna vier jaar lid! Eerste optreden op de 6e lustrumfuif van A.F.C. Je zult, naar ik denk, op den avond zelve nog pluimpjes genoeg krijgen over je spel en je leiding, maar als ik m'n pen in m'n hand heb (wonderlijk paradox), kan ik m'n mond niet houden. Vroeger toen kochten we de moppen „voor de piano" en iedereen speelde hetzelfde .(behalve natuurlijk als het valsch ging en dat kwam óók wel eens voor). Van partijen spelen dat leek een onmogelijk heid, een ideaal, dus onbereikbaar, saxo- phoons waren even onvindbaar als eens de beroemde Pimpernel. Nu speelt men, dank zij jouw doorzetten „het laatste" direct uit Engeland of elders geïmporteerd, van par- Nict één Amerikaansche wagen heeft een 1 a n g e r e n levensduur dan de Niet één!! Bezoekt onze nieuwe Showrooms GEBOUW „ATLANTA" STADHOUDERSKADE 6-12 Onderschrift. Sommigen beschouwen Band als mannelijk, sommigen als vrouwelijk. Aangezien ik het ook niet weet, heb ik „de" en „den" een beetje neutraal over de band-artikeltjes verdeeld. RED. - 19 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 19