Stille Kracht. bestuur en in het bijzonder haar voorzitter noemen. Galli heeft ten alle tijde getoond een buitengewoon goed vriend van den band te zijn en hij kan dan ook overtuigd zijn, dat ik zulks ook altijd heb weten te apprecieeren. Het groote propagandamiddel van den band was de A.F.C.-Schakel. Hoeveel artikeltjes heeft Levenbach niet in de Schakel opgeklad en steeds stonden de resp, redac teuren klaar deze op te nemen en op die wijze ons streven te steunen. Dank zij deze propaganda en ons spelen hebben wij in A.F.C.-kringen een groot aan tal aanhangers en donateurs gewonnen, bij wie wij nooit tevergeefs om een kleine gave aanklopten. Maar niet altijd waren wij zoo rijk aan donateurs en niet altijd stonden we daar door finantieel zoo sterk, dat wij een repe titielokaal konden huren en dan moest er een beroep gedaan worden op A.F.C.-ers, op ouders van bandleden en anderen en steeds openden dezen met groote welwillendheid voor ons hun deuren en werden we overal met de grootste gastvrijheid ontvangen. Zij allen tezamen hebben het bestaan van den band mogelijk gemaakt en dat we thans ons lustrum vieren is dan ook naast ons eigen werken voor een groot deel aan allen die ik hier vermeld heb te danken. Muzikaal Leider. D. PIEKSMA. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe NAKLANKEN. A.C.C.-Fuif. A.C.C. heeft hare kampioenen, het tweede elftal, gehuldigd. De fuif in Hotel de l'Europe was buitengewoon gezellig en van het begin tot het eind heerschte een feeststemming, die zich uitte in dans en gezang en blijden lach. De Reds-Band heeft zich uitgesloofd en maakte het dansen tot een genot; ik hoop dat hun eerste lustrum op 1 December een groot succes mag worden; zij hebben het verdiend. Otto van Erp en Paffen oogstten met hun eigengemaakte gedichten meer succes dan ze hadden verwacht, terwijl onze feestleider m.i. meer succes verdiende dan hij oogstte. Z n buitengewoon geestige voordracht en het door hem gedeclameerde Duitsche gedicht, getuigden weder van de groote gaven, welke Piet Vermeulen als conférencier bezit. De familie Dorlas heeft ons laten zien dat zij behoort onder de allereerste dansleeraren in Nederland en dat zij de dansen niet alleen goed kan onderwijzen, doch ook in staat is deze zelf te demonstreeren. Vooral het menuet viel in zeer goede aarde. A.F.C.-ers, laat U door hen in de edele danstkunst in wijden. De Bonzonians, de Band welke ons had aangeboden den verderen avond de dans muziek te verzorgen, is wel de beste band die ik momenteel ken, beroepsbands inbe grepen. Hun muziek was af en het daverende applaus dat hun na elk nummer ten deel viel, is hiervan het beste bewijs. Vooral hun groote ijver en de welwillendheid bij het herhalen der gespeelde nummers deed hen onmiddellijk ieders sympathie verwerven. Velen zullen bijv. nog lang aan hun „Ramona" denken en hopen, hen nog dikwijls op onze fuiven aan te treffen. Het souper was als van ouds, gezellig en intiem met schoone toespraken. Galli sprak namens A.F.C., ons aller mama, en huldigde de kampioenen met een fraaie mand bloemen. Sabelson overhandigde allen spelers van het tweede een klein zilveren herinneringsbat. Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 18 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 18