PING-PONG WEDSTRIJDEN Wit niet heeft kunnen bolwerken. Zeg jon gelui! Jullie hebben toch zeker na die eene nederlaag den moed niet verloren? Eerst met 63 verliezen en nu weer met 31??? Denk erom dat dit moet veranderen, hoor!! Het hoeft heusch niet. Jullie spelen even goed voetbal als welk ander junioren-elftal in Am sterdam en iedere wedstrijd kan gewonnen worden, want in ons elftal zitten eenige prima spelers, zoodat na 3 overwinningen, een tweetal nederlagen voor jullie aanhangers wel een wat al te bittere teleurstelling is. Vooruit jongens, toon je in de komende wed strijden weer eens van je beste zijde en werk je spoedig weer wat omhoog, zoodat we weer in jullie kampioenschap kunnen gaan ge- looven Vergis ik me niet dan zal het elftal als volgt gewijzigd worden: H. Prent D. Veen H. H. Furstner F. Grossman W. Staats A. Elsenburgh O. van Rijn R. van Nek H. J. Wevering W. de la Fuente J. van Rijnbach Ik geloof dat deze verandering een ver betering is. De la Fuente was op de back plaats een goede galgetter, laat hij het nu ook eens in de voorhoede trachten te zijn. D. Veen was een slechtplaatsende half back, terwijl hij bovendien veel te veel ver dedigend speelde: nu mag hij verdedigen. Dat Flippie Grossman uit de voorhoede weg moet is jammer, ik geloof dat hij als rechts- of linksbinnen goed werk zou doen. Half back heb ik hem nooit zien spelen, maar hij heeft een beetje kijk op het spel zoodat, als hij niet te veel pingelt, hij hier wel bruikbaar zal zijn Otto van Rijn vond ik vorig jaar als rechtsbuiten beter en gevaarlijker dan nu hij dit seizoen rechtsbinnen speelt. Hij heeft echter een goed schot, doch hij vergeet dikwijls te schieten. Roelof van Nek is een goede en gevaarlijke centerforward, vooral door z'n beweeglijkheid als hij den bal heeft. Hij heeft echter een groote fout, die hij nu nog gemakkelijk kan verbeteren. Hij staat te veel stil als hij den bal niet heeft, en dan mondje dicht!! Wevering heeft een goed schot en aarzelt niet schoten te los sen ook. Hij moet echter wat sneller in z'n bewegingen worden. Van Rijnbach kan slechts één ding, n.l. een vrije bal en een corner goed voorzetten. Verder is hij lang zaam, houterig en zoo bang als een wezel. Toch kunnen bijna allen van hem nog iets leeren. Ik geloof niet dat hij ooit later dan een half uur vóór den aanvang van een wed strijd op het veld is verschenen. Elsenburgh is ook iets te langzaam, hij kan niet hard trappen, maar heeft een goeden kijk op voet bal. Hij grijpt goed in en z'n plaatsen is niet onvoldoende. Herman Furstner is een zeer Deze wedstrijden vangen begin Januari aan Inleggeld voor leden en donateurs 1.-per persoon. Voor Junior- en Adspirantleden 0.50. Er wordt in verschillende afdeelingen gespeeld, zoodat ook beginnelingen kans hebben op de kostbare prijzen. Er zal volgens compititie-systeem gespeeld worden zoodat iedereen meerdere wedstrijden te spelen krijgt. De indeeling wordt bekend gemaakt op Clubavond en in de December-Schakel. Inschrijvingen moeten vergezeld van inleggeld vóór 20 December geschieden bij DE CLUBAVOND-COMMISSIE: M p.S: Inschrijvingen na 20 December zullen terzijde moeten worden gelegd. D. J. BESSEM E. ROOD, Secr.-Penningm., N. W. SELLES Sarphatistraat 125. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 14 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 14