Café „Moderne Leidscheplein 19-21t Amsterdam Houthandel J* VINK dat jullie er al zijn, dat je al heel veel van cricket afweet, want als straks het Bestuur besluit om voor het volgend jaar met het tweede in de tweede klasse N.C.B. uit te komen, dan worden de nederlagen talrijk en de overwinningen „far and few between Eerst dan, wanneer jullie jeugdige snuiters, keer op keer „lik" hebben gekregen met innings en de noodige runs, wanneer een Spanjaardslaan je wacht met een innings va een 250 runs, jullie zult bemerken dat een terrein te Schoten nog iets grooter is dan het B-veld te Amsterdam, de eigenaardige capriolen van de wickets op de Zaansche- en R.C.H.-velden jullie zeer groote parten zult spelen, en dan aan het eind van een seizoen maar dan ook eerst aan het eind daarvan, nog zult spelen als nu aan het einde van dit seizoen, ja dan, maar ook niet eer der zal ik aannemen dat jullie uit het wer kelijke crickethout zult zijn gesneden. De toekomst aan de jeugd. Zoo zij het. Jongens maak het waar, dat is het eenige wat het Bestuur je vraagt, voor alles en alles wat het voor jullie, voor ons deed. Laat ik, waar vorige Schakels reeds alle successen vermeldden, herhalingen van over winningopsommingen vermijden. Het sei- zeon 1928 is bijna ten einde. Laat ons niet tenig doch vooruit zien. Er zijn fouten gemaakt, door beide partijen, het elftal blun derde, het Bestuur kon niet altijd alles van een leien dakje laten loopen. Fouten zijn er om later verbeterd te worden. Ik schreef vroeger reeds dat wij iederen Zondag ons bedje keurig opgemaakt vonden en namens alle tweede elftalspelers dan ook aan de harde werkers van ons Bestuur, heel harte lijk dank. Weet echter wel, geachte Be- stuurderen wat ge doet, indien het tweede in de tweede klasse zal mogen uitkomen. Ik voorspel een reeks groote moeilijkheden; moeilijkheden die echter zeer zeker te over winnen zijn. Als de spelers nu nog van mij aannemen, iemand die een tiental jaren prak tijk heeft gehad in de tweede klasse N.C.B., dat mits nog één constante bowler aan het tweede wordt toegevoegd, dat onderdeel niet al te veel zorg zal baren, het fielden, mits nog veel scherper, niet het hoofdbreken zal kosten; het runnen tusschen de wickets nog op niets lijkt en met minstens 100 verbe terd zal moeten worden; dan ligt het voor de hand dat het laatste en voornaamste onderdeel, n.l. het batten, nog met minstens 200 verbeterd moet worden, wil men met kans op eenig succes het jaar 1929 ingaan. Lest best. De saamhoorigheid der tweede elftalspelers was subliem. Geen wanklank werd vernomen. Verkeerde scheidsrechters- beslissingen werden zonder mokken aan vaard, oud en jong hield de traditie van de „King of Games" hoog. Eendrachtig werd één doel nagestreefd en juist door die een dracht dat ééne doel bereikt: A.C.C. 2 aan de spits te doen eindigen harer competitie. Lr. C. J. DE BOER Lodewijk Tripstraat en Jacob Catskade AMSTERDAM Telefoon 42970 Handel in ALLE SOORTEN VUREN- EN GREENEN HOUTWAREN A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 8 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 8