scoorden beide een goede 20 runs (waar onder, elk één 6) verder maakte Overing een keurige 35 en Lungen een snelle 41. Ofschoon het te Werve-elftal zeer sterk was, konden zij het tegen onze bowlerij niet bolwerken. Oliver nam 5 wickets, Inglis Arkell 3 (waaronder Vuylsteke en v. Mil- ligen) Riechelman 1 (voor 0 in 4 overs) en Lungen ook 1. Na afloop de bekende wenteltrap op en daarna: Scheveningenü Een waardig besluit van het seizoen. Het derde speelde slechts 1 wedstrijd nl. tegen Albion II, welke met 20 runs door ons werd verloren. In de volgende Schakel hoop ik de eind standen en diverse averages te kunnen ver melden. S. CRICKET. A.C.C. 2. „Belofte maakt schuld'' en schenk ik gaarne mijn laatste seizoenartikel aan het tweede elftal van A.C.C., hetwelk zoo kra nig het kampioenschap der derde klasse wist te behalen. Ik prijs den moed van een Inglis Arkel Sr., die, alhoewel aan een tweede jeugd bezig, den jongeren tot voorbeeld kan strekken. Voor een Richelman weet ik geen woor den genoeg te vinden, die keer op keer, dank zij schitterend bowlen, het tweede uit benarde posities wist te bevrijden. Jaap Suyver die dit jaar een ware vechtlust ver toonde, Ot Cornelissen die te Utrecht bowlde als „nooit te voren" en het artikel zou waarlijk te lang worden om allen stuk voor stuk in de pluimen te steken. Eén keer zat het tweede slechts in zak en asch en wel thuis tegen U.V.V., toen op het randje af gewonnen werd, doch overigens verliepen alle matches als „easy runs", met uitzondering dan van den nederlaag tegen D.V.C., toen door slecht batten een zoo goed als gewonnen match verloren werd. Het kampioenschap kwam terecht bij DAT REDEKER's SIGARENMAGAZIJN Koninginneweg 67 - Telefoon 26375 elftal hetwelk ook inderdaad het sterkste van haar afdeeling bleek te zijn en dat men dit jaar boven U.V.V. eindigde en D.V.C., de kampioenen van het vorig jaar, onder zich liet, pleit voor het tweede: daar in doorsnee het elftal van U.V.V. niets minder speelde dan in 1927, ja zelfs nog iets beter dan in het jaar toen een extra match noodig bleek tusschen U.V.V. en D.V.C. om uit te maken aan welk elftal het kampioenschap ten deel zou vallen. Heb ik reeds de oude garde mijn eere- saluut gebracht, vermeld ik des captains pech om juist ziek te worden toen zijn hulp hoogst noodzakelijk bleek (dan maar het volgend jaar beter Jan Prent) in Inglis Arkel vond het Bestuur den altijd bereidwil- ligen man en naar mate zijn jaren klimmen, worden zijne cricketverrichtingen grooter. Zoo ziet de jeugd aan hem dat men nooit te oud is voor cricket. De vele jeugdige ster ren in den dop die aan het A.C.C. firmament beginnen te schitteren, mede hebben gehol pen om het kampioenschap te behalen (ik denk vooral aan de glorierijke match te Utrecht tegen U.V.V.), altijd van goeden wil zijn geweest, mochten steeds het genoe gen van eene overwinning smaken. Maar boys, denk nu in hemelsnaam niet SIGAREN MAGAZyN.Hk 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 7