Stille Kracht* Langevoort je weet je werk wordt zeer gewaardeerd Door Bestuur en Commissieleden, Maar heeft deze hulde je niet veel meer vereerd Dan de meest officiëele feestelijkheden! Otto v. Erp, Wim Staats en onze heele jongensgroep, Jullie hebt iets moois voor de club gedaan, Jullie hebt bevestigd den alouden roep Dat A.F.C.-ers als vrienden achter elkan der staan. Wanneer zoo de ideeën der jongeren zijn, Dan is er veel goeds voor ons in 't verschiet. Dan spreekt ook A.F.C. nog een woordje mee, ,,Nous Maintiendrons", zijn we d'r of zijn we d'r niet. BÉBÉ. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe VAN BAT EN BAL. Allereerst natuurlijk het voornaamste: A.C.C. II is kampioen van hare afdeeling. Slechts 1 wedstrijd werd dit seizoen door dit elftal verloren; voorwaar, een prachtresul- taat, waarmede wij de spelers van harte ge- lukwenschen. Nu nog de wedstrijd tegen Kampong II, om het kampioenschap der ge- heele 3e klasse, winnen en dan zou promotie naar de tweede klasse de mooiste belooning zijn, die de Ned. Cricketbond onze reserves kan schenken. Het eerste elftal heeft, wat men in de wan deling noemt, een tik op z'n hoofd gehad. Wat zeg ik? Eén tik? Nee, twee harde, heele harde zelfs en toen nog een kleintje toe. Achtereenvolgens kregen we nl. van V.O.C. en van Rood en Wit een inningsnederlaag te slikken. Beide malen zeer verdiend en een gevolg van ons slechte batten. Tegen V.R.A. ging het weer iets beter, we verloren nl. niet met innings, doch slechts met een goede 20 runs. Hiermede was ons competitieprogramma afgeloopen. Door de laatste 3 nederlagen zijn we van de tweede naar de 8ste plaats afgezakt. Ontevreden mogen we echter niet zijn, van de elf gespeelde wedstrijden hebben we er 6 gewonnen en we laten toch nog altijd 6 vereenigingen onder ons. Voor het „Koopmansbat" speelden we weer tegen V.R.A., ook nu was een kleine nederlaag het resultaat. L.I. Zondag togen wij, voor de derde maal in dit seizoen weer eens naar te Werve en we hebben er geen spijt van gehad. Be gunstigd door ideaal cricketweer hebben we een van onze beste wedstrijden van het sei zoen gespeeld. Te Werve was versterkt met dr. Vuylsteke en Scheffers, van Hermes, Cleveringa, de ex. Rood en Witter en Beuth van A.C.C. A.C.C. had Inglis Arkell Sr., Riechelmann en v. Arem in het elftal. Onze 2e elftalspelers hebben hun kunnen getoond en laten zien, dat er met de kam pioenen van de derde klasse niet te spotten viel. Van de 203 door A.C.C. gemaakt, Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in bet leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in uw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 6 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 6