y&iym&fay Stille Kracht. met 32 de meerderheid van V.V.A. er kennen. 28 Augustus werden de demi-finales en finales gespeeld. En wat niemand vermoed had: de finale ging tusschen Z.A.C. en D.E.C., in welken wedstrijd D.E.C. een zeer eervolle 20 nederlaag leed. Volledigheidshalve volgen hier de uitslagen der tot nu toe gespeelde finales: 1923 V.V.A.—D.E.C. 5—0. 1924 R.C.H.Blauw-Wit 31. 1925 Blauw-Wit—A.F.C. 3—1. 1926 Blauw-WitZeeburgia 51. 1927 Z.A.C.—D.E.C. 2—0. Dit jaar belooft een succes te worden. Reeds hebben ingeschreven: D.E.C., H.F.C., R.C.H.. Robur et Velocitas, V.V.A.ZA.C., Zeeburgia en A.F.C. Laten we hopen op een sportief verloopend tournooi en dat de ver rassend mooie zomer op 26 Augustus en 2 September voor een schitterende afscheids- voorstelling zorg draagt! Van één ding kunnen wij overtuigd zijn: van de vriendschappelijke gezindheid der deelnemers. Z.A.C., Zwolle, nam onze invitatie op de volgende charmante wijze aan: ,,In beleefd anwoord op Uw geëerde d.d. 20 crt. deel ik U mede, dat Z.A.C. dit jaar RE DEK ER? Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven O^verhoogde Prijzen. Schitterende Coupe REDEKER's SIGARENMAGAZIJN Koninginneweg 67 - Telefoon 26375 gaarne den AROL-beker zal komen ver dedigen. Wij hopen dat het onzen spelers dan wederom gegeven moge zijn met evenveel ge noegen den strijd op Uw prettig terrein te mogen aanbinden als verleden jaar, en met gelijk succes! De strijd om den AROL-Beker blijft steeds als de prettigste ontmoeting bij onze spelers in de herinnering." Robur et Velocitas accepteerde aldus: „Uw vriendelijke uitnoodiging tot deelname aan Uwe AROL-Bekerwedstrijden hebben wij gemeend te moeten aannemen, niettegen staande wij in verband met opgedane ervarin gen er niet veel meer voor voelen om aan serie- of bekerwedstrijden deel te nemen. Waar het hier uitgaat van A.F.C. en wij derhalve een prettige ontvangst en pleizierige tegenstanders kunnen verwachten, hebben wij in een dezer dagen gehouden Bestuursver gadering besloten om A.F.C.'s invitatie te accepteeren. Inmiddels zijn dan ook door ons de Zon dagen 26 Augustus en 2 September gereser veerd voor A.F.C. Nadere berichten zien wij te zijner tijd gaarne tegemoet en verblijven met vriend schappelijke groeten Wanneer onze vrienden in eoo'n stemming komen, kan het wel niet anders als een suc- ces-tournooi worden. VAN BAT EN BAL. Na de laatste Schakel werden door A.C.C. I 5 wedstrijden gespeeld. Hiervan werden 2 wedstrijden thuis en 3 wedstrijden buiten de stad gespeeld. Op ons veld wer den 2 nederlagen geleden: de le tegen Haar lem met 66 runs, de 2e tegen V.O.C. met begunstigt onze adverteerders! SlGARENMAGAZyN. Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang ia. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook fiw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed cagoedkoop 4 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 4