commissie, maar laat ze niet te verwaand worden, want de goede stemming was niet alleen door het mooie program, maar zeer zeker ook door de omgeving, welke de be roemde A.F.C.-geest tot grootsche daden in spireerde. Met de clubavonden gaat het nog niet, zoo als wij zoo gaarne zouden zien. De club avondcommissie had alle verlokkingen der wereld op haar program, maar wanneer er wat te halen was, kwamen er velen, maar waar blijven de leden, die nu eens wat brengen op allerlei gebied? Daarbij komt nog dat wij momenteel onbehuisd zijn. Er zal na tuurlijk alles in het werk gesteld worden om ons bij Jonker vandaan te houden. Ons clubblad de „Schakel'' zouden wij niet meer kunnen missen. Onder de eminente leiding van onzen centenbaas, en door de medewerking van 'n uitgelezen corps A.F.C.- journalisten en poëten is ons orgaan de on miskenbare Schakel geworden, welke de op richters zich ervan hadden voorgesteld. De kosten moeten echter gedekt worden door de inkomsten der advertenties. Op het oogenblik begint het aantal adverteerders weer te verminderen, Mijne Heeren, verblijdt onzen administrateur van Nek nu eens met een flink aantal advertenties, gij plukt er zelf de vruchten van. Onze dochter A.C.C. is een kind, waar Ma werkelijk pleizier van heeft. Het afgeloopen seizoen verbleef zij in de onderste helft van het ranglijstje, van harte hoop ik, dat zij dit seizoen zal bewijzen een goede eerste klasser te zijn. Ook dit jaar hebben weer drie A.F.C.-ers door vertrek naar Indië ons verlaten. Knopper, A. Ruys en Duson, alle drie echte A.F.C.-ers, hebben wij zien vertrekken. Dat het hun zeer voor den wind mag gaan, is zeker de wensch van allen, die hen gekend hebben. Tenslotte bedank ik alle Bestuurs-, Eere en Commissieleden voor den grooten steun, welke ik steeds van hen heb mogen ont vangen. In het bijzonder dank ik den tweeden secretaris Selles; bij hem heb ik nooit tever geefs om hulp gevraagd. Hij heeft meer dan zijn plicht gedaan. De goede geest bij het Bestuur en com missies hoop ik in het a.s. seizoen ook bij de spelers te vinden. Laten wij de handen ineen slaan, laten wij samenwerken voor den groei en den bloei van onze geliefde Club. Leve de A.F.C. D. J. BESSEM, Secr. CORINTH. TOURNOOI UTRECHT. Evenals vorige jaren, waren er ook dit jaar Corinth. Junioren-wedstrijden vastge steld. Onze junioren zouden deelnemen aan dit tournooi te Utrecht. Reeds weken te voren werd er in onze kringen over gesproken, wie dit jaar wel mede zouden gaan. Eindelijk was de dag aangebroken. Zon dag 29 April vertrokken, onder leiding van den Heer Langevoort, in gezelschap van een tiental officials, waaronder bijna het geheele A.F.C.-bestuur, cn laat ik niet vergeten een dame, Tootje, achternaam mij nog steeds onbekend, om 10.28 per z.g. Hembrugwagen, een vijftiental A.F.C.-junioren naar Utrecht. De stemming was, zooals het altijd bij A.F.C. is, erg goed. In Utrecht aangekomen, besloten wij, om dat het nog vroeg was, naar het Hercules terrein, waar de wedstrijden gespeeld wer den, te wandelen. Dit bleek voor eenige supporters, die den vorigen avond op de A.F.C.-fuif waren ge weest, heel goed te zijn. Omstreeks 12 uur kwamen wij op het met vlaggen versierde terrein, aan. De ruime eet zalen van Werkspoor deden dienst voor kleedlokalen. Onze junioren moesten zich direct ver- kleeden, want de le wedstrijd die tegen Leonidas gespeeld moest worden, ving om half een aan. Het elftal was als volgt samengesteld: Karei v. Heusden; Fürstner, Langeveld; Fürstner, de Bruin, Inglish Arkell; Breedveld, Ellens, R. v. Nek, H. Dijkhuis, Weverink. 5 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 5