Firma J. NAHUIS - SRDENLO KOFFIE THEE J. Casparis van der Laag voorhoede perfect en na ca. 15 minuten slaagde Roelof van Nek erin, die juist dezen dag jarig was, na een Keurig opgezetten aanval, met een harden schuiver te scoren. A.F.C. viel nu verwoed aan. Weverink besloot een snelle ren met een formidabel schot, dat echter van de lat terugsprong, Roelof schoot weer in, doch wederom zat de lat in den weg, doch nu was Dijkhuis er als de kippen bij en het gelukte hem waarlijk, hoewel nog via den onderkant van de lat, te scoren. Deze „lat- goal" was dan ook wel verdiend. Deze 2—0 achterstand scheen Z.S.ti.O. echter niet te bevallen en hun aanvallen werden gevaarlijker. Door een fout in onze verdediging kwam hun midvoor alleen voor Karei van Heusde te staan en deze kreeg geen schijn van kans (21). In de laatste minuut voor de rust kopte Dijkhuis op keurige wijze een voorzet in, maar alweer werd de beruchte lat spelbreker. Met een 21 voorsprong der onzen werd gerust. Onze jongens waren vol moed. enkelen twijfelden echter en schenen het een beetje met hun zenuwen te kwaad te hebben. De Heer Langevoort sprak bemoedigende woorden, al „kneep" hij hem ook ietwat in stilte. Maar de jeugdige A.F.C.-ers brachten het gemoed van hun sympathieken leider spoedig tot rust. Nadat Z.S.G.O. zoowat een tien minuten sterk in de meerderheid ge weest was, waarbij onze verdediging zich dapper weerde, was het gedaan metZ.S.Q.O. A.F.C. was overal. Jammer, dat er slechts 4 man A.F.C.-publiek was om dit mee te maken. Keurig werden de aanvallen opge zet en afgewerkt. Onze half 1 in ie zat vlak achter de voor hoede en Z.S.G.O. kreeg geen kans meer. Bij een hoogen voorzet van Weverink kwam de keeper uit zijn doel om deze te onderscheppen, Roelof zweefde echter plot seling door de lucht en kopte, waarlijk op STOOMHOUTZAGERIJ j HOUTHANDEL - LOONZAGERIJ j levert alle soorten INLANDSCH BESTEK- i HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd I Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en j Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen, j Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. sublieme wijze de bal in het net. Mijn complimenten hoor, zoo iets zie je ook niet altijd. Onder daverend enthousiasme werd verder gespeeld. Ellens scoorde no. 4, terwijl Dijk huis even later kans zag langs „den boom van een back" te pingelen. Hij kwam alleen voor den keeper te staan en iedere recht schapen A.F.C.-er zou den bal heel hard tegen den doelverdiger hebben aangetrapt. Maar Dijkhuis brak met de traditie en doel puntte tactisch. Om zijn verjaardag heelemaal goed te maken schoot Roelof van veraf nog no. 6 in het net, waarmede het einde kwam. Onze jongens natuurlijk in prachtstem- ming en de Heer Langevoort plus drie sup porters niet minder. Rondjes limonade moesten er komen en zij kwamen. Schoone liederen werden aangeheven, er werd ge- cheert en het was een lol van je welste. De jeugd leert het al, zooals de ouden zongen Onze jongens hebben een gezellig, goed spelend elftal. Dat belooft wat voor de toekomst. Bravo jongens ga zoo maar door! Eppals. ADSPIRANTEN. Wanneer onze geachte Hoofdredacteur beleefd aandringt om een uitgebreid ver slag in de eerstvolgende Schakel, dan ont kom je daaraan niet, dat is eevoudig on mogelijk. Het gaat hier om de beslissing wedstrijden, welke gespeeld moesten wor den, daar onze adsp. met D.W.S. en Z.S.G. O. met een gelijk aantal punten (18) ein digden. Den eersten wedstrijd gespeeld te gen Z.S.G.O. op het terrein van D.W.S. vindt men elders nadere bijzonderheden. Wij zagen vol vertrouwen den wedstrijd tegemoet tegen D.W.S. op het terrein van Bestelt deze artikelen eens bij de Firma OVERTOOM 71 - TELEFOON 21936 U wordt geregelde verbruiker A.F.C -ers, begunstigt onze adverteerders TELEFOON 10

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 9