!%<mm -(wX CjiU mot ij Bon<*e heeft en spreek gaarne het vertrouwen uit, dat ook bij een volgende gelegenheid wij weder op hun hulp mogen rekenen. Alleen ^ls ik de kans loop, weer bij hen aan tafel te soupeeren, zal ik zorg dragen een overall te leenen. Zeer zeker droeg de omgeving zooais de zalen van l'Europe die boden, belang rijk bij, om de stemming te verhoogen. Een zoo goed geslaagd souper is iji de laatste jaren niet bij ons voorgekomen. Ten slotte dan, wensch ik hier alle hul de, mij door mijn vriend I. tijdens het souper gebracht, te endosseeren aan de le den der Feest-Commissie, aan Willv Brusse en Jaap van Nek, aan Ee'tje Rood en Jo Wijnand, aan hun komt de mij gebrachte lof toe. Nou, nou! Red. En dat ik dit niet reeds terstond deed, evenals ik verzuimde de medewerkers aan het programma te huldigen hoop ik, dat men mij niet te zwaar zal aanrekenen. De oude dag komt nu eenmaal met gebreken en inderdaad was ik meer dan moe. Ge lukkig, dat ik thans in onzen Schakel ge legenheid vind, mijn fout te herstellen en nogmaals allen den oprechten dank te be tuigen van alle aanwezigen, doch vooral van Piet H. Vermeulen, Emeritus-Feesf-Voorzitter. ZWAMMAKANfO Op het programma komen o.a. voor het quartet he the and the piano. Door middel van genoegelijke trainings avondjes wordt geprobeerd de welwillende slachtoffers zoo weinig mogelijk pijn te doen aan hun artistieke zintuigen. Alle be schikbare radiotoestellen worden gebruikt om de lieflijke klankvoortbrenging van Fred Fry onder de knie te krijgen. (Mocht Mr. Fred dit lezen, dan is deze reclame met een tientje sloom betaald). Dan nog het noodige gepeuter aan de wijs, met gevolg dat de meest idiote loop jes door je hoofd dazen op de minst ge- wenschte tijden en met een op hoop van zegen wordt de groote dag afgewacht. Werd de groote dag afgewacht. Maar plotsloos merkt één van de he's, dat hij óók nog dichterlijke kwaliteiten bezit. Voor zoover hier van óók sprake kan zijn, „mis schien wil je even zien" zegt de bescheiden he, we zullen nummer 2 om verwarring te voorkomen, de andere he noemen. Een vel vol dichterlijke ontboezemingen De andere lie krijgt daarbij het idee, dat de compagnon met Engelsch meisje (dit al leen ter controle van de Fry-mcthode en dit Fry vooral met een f.j iii 't Vondelpark tegen Vondel heeft geleund of meer pro zaïsch onder 't wagentje van Clinge Doo- renbos heeft gelegen. De vrucht aan z'n dichterlijk brein ont sproten werd dan ook door de verdere familieleden onmiddellijk geadopteerd. Bij Privé- en Cursuslessen in de allernieuw ste Soeiety-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitente Mej. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen of Prospectus DANSI INSTITUUT VONDELSTR, 80,TELF,2803l. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 4