REUNI van R. W. VAN ALEN CAFE „ROYAL", koninginneweg 212 3 gen, is onze a.s. Algemeene Jaarlijksche Vergadering, waarvan de Agenda elders in dit nummer te vinden is. Wij beseffen wel, dat de reeds jaren geldende regeling der candidaatstelling, een grcote attractie aan de A.V. ontnomen heeft, maar toch vleien wij ons met de hoop, dat alle goede ware Clubleden aanwezig zullen zijn, om aan de hand der Jaarverslagen te hooren, wat er zooi al gedaan is en hoe wij er op het oogenblik voorstaan. Vergeet niet, dat een goed bezochte en daardoor vruchtbare A.V. 'de grondslag is voor het nieuwe seizoen. Heeft men nog iets op het hart, brengt het daar naar voren. De oplossing is dik wijls zoo gemakkelijk en het Bestuur kan nu eenmaal niet van alles op de hoogte zijn. Wij praten dan ook nog eens over de zomeroefeningen. want U heeft natuurlijk nog altijd geen tijd gevonden om een kaartje aan onzen secretaris te sturen, niet waar? En toch wilt U ongetwijfeld met nieuwe hoop op het komend seizoen, daaraan deel nemen? Laat mijn oproep niet tevergeefsch geweest zijn! Tot ziens op de Algemeene Vergadering! 1. H. Qalavazi. EEN GESLAAGDE AVOND Thans, terwijl alles nog verscii in de herinnering ligt, wil ik er even een oogen blik van nemen, om het verloop van onzen laatsten Feestavond de revue te laten pas- seeren. En dan moet ik wel beginnen met een woord van dank en hulde te brengen aan alle aanwezigen, die mijn opwekking aan het begin van den avond ter harte hebben genomen en door animo en opgewektheid dezen avond tot een zoo aeer geslaagde hebben gemaakt. Dank, veel dank aan hen, die tot ver hooging der stemming hunne zeer gewaar deerde medewerking aan het programma van den avond verleenden. In de eerste plaats dan onze gasten, Mr. Herold Waterfall en de Heer Held met zijn wakker troepje. Beide .nummers leverden het bewijs, dat men heusch niet uitheemsch behoeft te doen, of het er dik op te leggen, om een welverdiend en da verend applaus te verwerven. Dan onze sterren uit eigen kring. Hol lands' kleinste en brutaalste soubrette, ofte wel Mejuffrouw Rood, die met een verve optrad, die door de geheele zaal ten volle werd geapprecieerd. Dat beroerde refrein van den beroemden heer Jansen heeft me dagen ^achtervolgd. Als het niet wat zonderling klonk, zou ik haast willen zeggen, dat ik met dat heer opstond en naar bed ging. Dan Jan Snelleman,, Piet v. d. Velde en last not least, de A.S. Mevrouw van der Velden, geen van allen behoeft over ge brek aan succes te klagen. De ode aan ons elftal gewijd, vormde wel een der bijzon dere attracties van den avond. In één adem mag dan wel Dick I ange- voort genoemd, die met zijn Xylophon-solo een geweldig succes boekte. Bravo, Dick, zoo langzamerhand ben je een in alle op zichten waardig A.F.C.-er te worden. Ook aan onze musici past een woord van welgemeenden en zeer verdienden dank. Hulde aan onze Reds-Band, die alle som bere voorspellingen ten spijt, zijn oude re putatie handhaafde en zijn taak tot vol komen tevredenheid der danslustigen ver vulde. De Foolish-Barid vormt een klasse op zich zelf, dit zjjjn wel iets meer dan ge wone dilettanten. Ik geloof, ook zonder dat ik ljet hun hier !h erhaal, dat de A.F.C. hun medewerking op hoogen prijs gesteld NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ A.F.C -ers, begunstigt onze adverteerders! mm .LySlNjf»

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 3