11 seizoen elftal A. moeten completeeren, door het overgaan van 3 spelers naar de Juni ores, en de jongens welke elftal B. zullen vormen om zich van nu afaan geregeld op Zaterdagmiddag te komen oefenen. Zij die daarmede het beste resultaat bereiken, heb ben de meeste kans als vaste speler ge plaatst te worden. Wij beginnen dus zeker a.s. Zaterdag? JUNIORES. Dezen eindigden hun laasten competitie wedstrijd uit tegen D.E.C. met een 4—0 overwinning, waardoor ze de '2e plaats op de ranglijst bezetten. Het slot is 16 punten uit 12 wedstrijden, n.l. 8 gewonnen, 4 ver loren, voor 52 tegen 25 doelpunten. De diverse keepers moesten, visschen door Langevoort 11, Sabel 10, Staats 8, v. Rijn- bach 5, v. Rijn en Cardozo ieder 4, Emil Fetter, Izaks en Roelof ieder 2, Breedveld 1 keer, terwijl wij in de wedstrijden Blauw wit uit 1 en D.E.C. thuis 2 doelpunten cadeau kregen. Zooals reeds in een vorigen Schakel ver meld werd, wonnen ze van de kampioenen in deze afdeeling, Blauw-Wit, zoowel uit als thuis met schitterende cijfers, op zich zelf een mooie prestatie. Wanneer ze van begin af met het sterkste elftal hadden kun nen uitkomen, zou Blauw-Wit waarschijn lijk geen kampioen zijn. Enfin jongelui, het volgend jaar dan, laat dat afgesproken zijn; ik vertrouw dat jullie allen dezen zomer een avond vrij maken voor oefeningen on der de beproefde leiding van onzen emi- nenten 2en secretaris, er is natuurlijk al opgegeven, welke avond dat zijn zal! Zoo niet doe het dan s.v.p. direct. L. VAN BAT EN BAL Het spel is dan eindelijk begonnen. En, laten we het er dadelijk bijvoegen, voor ons niet onfortuinlijk. Twee wedstrij den gespeeld, twee gewonnen. 'n Goed begin is het halve werk. De generale repetitie was echter drom mels slecht. Deze werd afgedraaid in Den Haag, waar wij de gasten waren van onze vrienden „te Werve". In dezen wedstrijd bleek, dat onze aan val en ons veldwerk niet slecht waren, voor 42 runs zal het sterke „te Werve "-team aan den kant, en algemeen werd een flinke overwinning verwacht. Doch fjpt omgekeerde gebeurde, in ruim 1 uur hadden wij allen een beurt gehad en toen wees het scoringsbord nog slechts een totaal van 34. Een geheele tweede in nings werd niet meer gespeeld zoodat wij verloren met S runs, welke nederlaag in de bekende duiventil reeds weder vergeten was. Op 13 Mei begon het spel echter in ernst en moesten wij thuis spelen tegen Phoenix. Weer bleek, dat onze aanval niet voor de poes was en speciaal Beuth hield een ware slachitng onder de Phoenix-wickets. Zijn cijfers waren 8 voof 48, Oliver nam 1 wicket voor 18, Lungen 1 voor 14 runs. Het Phoenix totaal werd 86. Doch ook nu faalden wij weer met de bat. Alleen Charles Lungen en Beuth kwa men met resp. 26 en 17 in de f,dubbele cijfers en ons totaal werd 74. Met nog 3 uur speeltijd wilde captain Spruijt nog een kansje wagen en stuurde Phoenix opnieuw naar de wickets. In bijna 2 uur scoorden zij precies 160 runs, zoodat zij ons 112 r uns voorstonden, welke wij in 1 uur en drie minuten moesten maken. De wickets werden nu genomen door Beuth 3 voor 42, Oliver 4 voor 27 en Selles 2 voor 7. Met het consigne „hitten" togen <\mo en Lungen het veld in en deden dit zoo goed, dat in no time de 10 op bord was. Charles werd gebowld voor 15. Met Borne- mann in zette Arno het spel op denzeifden voet voort en scoorde een keurige, hard- o'eslagen 37, vervolgens kwamen Oliver (11), Beuth (15) en Selles (11) nog in de dubbele cijfers en toen nog een halve mi nuut te spelen was hadden wij 100 runs. In de laatste over werden door Th. Overing de resteerende runs gemaakt, zoodat wij dezen spannenden wedstrijd met 2 wickets wonnen. Op 17 Mei moesten wij tegen onze staci- genoote V.V.V. aantreden. Deze wedstrijd werd door ons met angst en vreeze tege moet gezien, immers, in haar beide vorige wedstrijden had V.V.V. zeer hooge totalen gescoord, terwijl wij er met de bat nog niet veel van terecht hadden gebracht.Doch weer liep het anders uit dan „men ge dacht had. Door de vele regens, 's morgens gevallen, was het wicket tamelijk zacht, AF.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 11