iw OPGELET G. J. EILERS Co. 10 Z.S.G.O. Dit is echter een zeer slecht ter rein en ik heb dan ook geprobeerd,, mede op verzoek van eenige D.W.S.-bestuursle den, om den wedstrijd op een goed terrein (b.v. Blauw-Wit) gespeeld te krijgen, doch zonder succes. Ofschoon D.W.S. natuurlijk evenmin als wij goed spel kon ontwikkelen (balcontrole was eenvoudig onmogelijk), is uitgekomen zooals ik reeds direct te ken nen gaf, de ploeg met het meeste geluk zal deze match winnen, en dat was D.W.S, in de laatste minuut van de 4e7Va mi nuut verlenging. Beide teams waren volko men aan elkaar gewaagd, wij hadden G. Langeveld weer in het elftal waarvoor Breedveld uitviel, de rest onveranderd. Om beurten waren beide elftallen in de meer derheid, eenige schitterende kansen werden door onze voorhoede verknoeid, hetgeen op een beter terrein, geloof ik, niet voorgeval len zou zijn. Verder zou een stevig op den keeper inloopen wel gewenscht zijn ge weest, daar deze niet te klemvast was, de jongens namen echter een te afwachtende houding aan waardoor de verdediging van D.W.S. steeds gemakkelijk kon ingrijpen Een maal ontkwam ons doel aan doorbo- boring doordat Karei de bal tegen een D. W.S.-speler schoot, doch Langeveld wist nog te redden, overigens heeft onze keeper zijn doel op sublieme wijze verde digd. Jammer, dat het eenigste doelpunt als volgt ontstond: op den grond liggend met eenige D.W.S.-spelers om zich heen, werd hem de bal uit de handen gewerkt, waarna D.W.S. scoorde. Corner gooien zou de eenige redding zijn geweest. Herman heeft zijn laatste wedstrijd voor de adspi- ranten zonder een fout te maken gespeeld, hard gewerkt hebben allen, de vleugelspe llers moeten in 't vervolg hun vreeselijk bang zijn echter een beetje aan den kant zetten. In de voorhoede is wel hard ge werkt, doch het was op geen stukken na (Westeinde 23) Kaiverstraat 43, Amsterdam j A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen j Belangrijke bondsreductie dezelfde als tegen Z.S.G.O., doch ik geef daar voor een groot gedeelte het terrein de schuld aan. Een woord van dank aan den heer van Dijk, welke dezen wedstrijd evenals tegen Z.S.G.O. op prima wijze ge floten heeft. Zooals gezegd, goed spel was onmogelijk, een terrein met zooveel fouten (in den vorm van kuilen, veel te hoog gras, enz.) als daar, zal zeker door niemand van ons ooit gezien zijn; diverse scherven wer den door onzen praeses eigenhandig van het terrein verwijderd. Toen ik den heer Mulder op een en ander attent maakte, en om een ander terrein verzocht, werd mij min of meer te kennen gegeven, dat ik overdreef, doch ik ben blij dat diverse Hce- ren van ons Bestuur hebben kunnen consta- teeren, dat ik niet te veel heb gezegd. Enfin de wedstrijd is voorbij en gelukkig „zonder ongelukken". Met onzen Voorzitter waren nog diverse Heeren supporters aanwezig, zelfs mevr. Haalmeijer met zoon was wederom, evenals op D.W.S. terrein, van de partij, eveneens de heer Ellens met dochter; mede namens de spelers mijn hartelijken dank voor hun belangstelling, 't Is jammer dat het geen overwinning is geworden Herman, je zou werkelijk verdiend hebben, dat het elftal kampioen zou zijn geworden, al zou het alleen maar zijn om het mooie voorbeeld, dat je den spelers steeds gaf, helaas, om in de lijn te blijven van onzen geachten voorzitter „es hat nicht sollen sein." In ieder geval en daarmee van harte gefelici teerd, jij hebt met de adspiranten, het beste resultaat bereikt van alle A.F.C.-elftallen. Verder houd ik mij eveneens bij jullie aan de laatste zinsnede in het stukje „Ju niores", jullie komen toch ook geregeld op en welke avond? indien Vrijdags ben ik ook van de partij, zonder moeite komt er niets tot stand. Voorts heb ik nog een beleefd verzoek aan de adspiranten, welke volgend Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN „DE NIJVERHEID" TeGpeteHjresBEVER WIJ K - Tel. 2228 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! BIJ

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 10