Ijzerwaren en Gereedschappen I NV H. REPKO J. L. H. SMITS Co. 6 restaurant, waar het diner onmiddellijk ge reed was, met een overheerlijk omelletje toe, hebben wij gegeten, waarna wij naar onze Alkmaarsche schoonen zijn terugge keerd en zijn weer aan het „Black-Botteme" geslagen. Wim had een fabelachtige chance, ,en naar ik hoor, gaat hij zijn vacantie in Alkmaar doorbrengen. De trein werd in een razend tempo ge haald. Wat een uithoudingsvermogen die A.F.C.-ers toch bezitten, fabelachtig. Eén verliefd hart kwam zóó laat, dat hij nog juist in de allerlaatste coupé kon springen, maar o schrik, het was een tweede klas, met tot overmaat van ramp een conducteur in den hoek. Vier gulden boete en op het station overnachten, luidde het oordeel. Onze verliefde vriend, met nog net twee kwartjes op zak, raakte totaal overstuur, 't Is geluk kig goed afgeloopen. Door de buitengewone overredingskracht van ons geacht secreta riaat en onzen eeuwig trouwen „Piet" werd het schandaal voor de somma van twee-en- twintig en een halve cent afgekocht. Toen waren wij thuis. A. F. C. III strijdt als duivels tegen Wa tergraafsmeer II, want wij' hooren in de reserve tweede klasse thuis, en moeten er dus blijven! Eppals. HET DERDE IN VEILIiGHEID Een slot, dat pakt. De 5—2 overwinning op Alcmaria Victrix had ons derde dusdanig moed gegeven, dat onze jongelui zonder al te veel angst den belangrijken wedstrijd tegen Water graafsmeer II tegemoet zagen. Toen zij het veld betraden, zullen zij zich wel gevleid gevoeld hebben door de groote belangstel ling, die de A.F.C.-ers voor dezen kamp aan den dag legden. Wij merkten o.a. op - om in den ge- Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED ijkten Holland-België stijl te blijven het volledig bestuur en diverse eereleden. Van den aanvang af werd er met ge weldig enthousiasme gestreden, waarbij al heel gauw duidelijk werd, dat de reds over betere voetbalcapaciteiten beschikten dan hun tegenstanders. Het duurde dan ook niet al te lang, dat onze vertegenwoordigers de score openden. Maas en Langevoort ren den tegelijkertijd naar voren, waarbij Maas zoo altruïstisch was zooals je ziet, Dick, heb ik aan de twee puntjes op de i ge dacht de kans aan Dirk Langevoort te laten, die zich geen moment bedacht. (0 1). Geen tien minuten later bracht Maas den stand op 0—2, waarmede wij ons zeer rustig voelden. Dat gevoel, verminderde toen de voor- stedelingen een tegenpunt scoorden, doch Maas zorgde er voor, dat wie met een stand van 31 in ons voordeel heel lekker thee gingen drinken. Na de rust werd het al spoedig een on smakelijke vertooning. Het werd een duw- en smijtpartij, waar tegen de heer Hinse niet voldoende op trad. De stemming was zoo geprikkeld, dat de tallooze waarschuwingen, die de referee uitdeelde, niet het minste effect sor teerden. Nic. Selles moest met een bles sure het veld verlaten, Haas hinkte en Willy Brusse liep naar zijn linkerschouder te zoeken. Bij een doorbraak van de blauw-witten was het inmiddels 3—2 geworden, waaruit logischerwijze volgt, dat, was het spel bij een 31 stand reeds onvriendelijk geweest, de verhouding bij 32 gedecideerd vijan dig werd. Eindelijk was het tijd en juichend ver lieten de onzen het veld. Te vroeg, helaas! Watergraafsmeer protesteerde n.l. tegen het niet toekennen van een strafschop, wegens Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. i I R EGU LI ER SB REESTRAAT 24 in j Borsalino- en Wardhoeden i

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 6