te danken, die op buitengewone wijze als coach voor de jongens optrad. Ik spreek namens het geheele Bestuur, als ik hierbij den Heer Langvoort hartelijk dank zeg voor de buitengewone animo, waarmede hij onze jongens begeleid heeft. Red. AMSTERDAMSCHE CRICKET-CLUB De Jaarl. Alg. Vergadering zal plaats heb ben in „Parkzicht" op Woensdag 11 April. Aanvang 81/2 uur precies. AGENDA: 1. Opening. 2. Voorlezing notulen vorige Alg. Verg. 3. Jaarverslag van den Secretaris. 4. Jaarverslag van den Penningmeester. 5. Verslag Kascommissie. 6. Verkiezing Bestuur. De volgende candidaten zijn gesteld: le Voorzitter: Mr. A. Sabelson. 2e Voorzitter: H. Mahler. Secretaris: N. W. Selles. Penningmeester: J. Buys. Commissarissen: N. A. Scheepens. K. Hoogenberk. D. J. Bessem. Andere candidaten kunnen gesteld wor den tot op de Vergadering. 7. Verkiezing Elftalcommissie. 8. Verkiezing Kascommissie. 9. Reglementswijziging. Het Bestuur stelt voor Art 8 uit het Huish. Reglement te schrappen en Art.9 als volgt te veranderen: „Adspirantleden zijn zij, die aan alle eischen, den werkenden leden gesteld, voldoen, doch den leeftijd van 19 jaar nog niet bereikt hebben." Verder Art. 65 als volgt te lezen: „De contributie der leden bedraagt voor: a. Werkende leden f 25. b. Buiten-leden f 12.50 c. Adspirant-leden f 5. d. Ondersteunende leden minst, f 10.- 10. Bespreking volgend seizoen. 11Rondvraag. 12. Bestuursoverdracht. 13. Sluiting. Alle A.C.C.-ers worden dringend verzocht tegenwoordig te zijn. Namens het Bestuur: K. Hoogenberk, Voorz. N. W. Selles, Secr. Deze Schakel had veel grooter kunnen zijn, dochde kas was op! Indien gij, [geachte lezer, er prijs op zou stellen, dat de Schakel in de toekomst met 16 of meer pagina's kan uitkomen, bezorg ons dan een advertentie. Fraaie prijzen worden beschikbaar ge steld voor hen, die de meeste annonces aanbrengen!! HERINNERINGEN... EN NOG IETS. Toen ik j.l. Zondag op het Spartaanveld- een beschut plekje gezocht en mij daar op mijn gemak neergezet had, om den wed strijd Spartaan II-A.F.C. II te savoureeren, dacht ik onwillekeurig aan den eersten com petitiewedstrijd, waarin ik het genoegen had de A.F.C.-kleuren te verdedigen. „Ausge- rechnet'' was dit een wedstrijd tegen een Spartaan-elftal! De Spartaan heette toen nog Sparta en A.F.C. VII speelde tegen Sparta II. Ik herinner mij nog levendig, dat o.a. Piet en Fons de Vilder van de partij waren. De keeper was een zekere Heer v. d. Wal en ik geloof, dat ook de Miranda, die later zooveel succes in het 2de zou hebben, in dit elftal van beginnelingen meedeed. Piet de Vilder speelde een wat men in de tegen woordige sportjournalistiek euphemistisch een stoere, stugge partij noemt. U begrpt mij wel! Fons pingelde, dat men er wan hopig van werd. Ondergeteekende trachtte linksbinnen te spelen en slaagde er zoo waar in, om eens den bal tegen een dei- vijandelijke doelpalen te laten rollen, waar mee overigens zijn prestaties vrijwel beschre ven zijn. Wij verloren met zoo iets als 70. Dacht U, dat we soms geen plezier had den? We wisten wel, dat alle begin moeilijk is en zelfs de primitieve kleedgelegenheid, in wat men nu een stal noemt, kon ons genoegen niet bederven. Men was toen nog niet verwend en zelf hadden we bij Oost veen feitelijk slechts een grootere stal. Deze gebeurtenis vond namelijk twintig 'jaar ge leden plaats. We schreven 1908. Sindsdien heb ik nog menigmaal tegen Sparta en later tegen de Spartaan gespeeld. De tegenpartij was haast altijd Spartaan II. ofschoon ik het zelf tot ons 3de elftal ge bracht had. En aan deze wedstrijden heb ik de meest prettige herinneringen be waard. Ook de wedstrijden van ons eerste elftal tegen Spartaan I waren in den loop der jaren vele, en ook deze vonden steeds in de beste verstandhouding plaats. Aan A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders.'

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 10