y&kym&rtg Stille Kracht. 6 we de kans en waren de schoten van Ro- munde en Lungen, die toen volgden, niet juist naast, doch met een beetje geluk in het doel gekomen, dan gelooven wij niet, dat wij ons de overwinning hadden laten ontgaan. Nu hadden we echter pech, te meer als 10 minuten vóór het eind bij een corner op ons doel, de bal tergend lang zaam in den uitersten hoek over de lijn rolt en daar zijn beweging staakt. Juist genoeg om Velox de leiding te geven! Of een Velox- dan wel een A.F.C.-been dit noodlottig feit deed geschieden, zul len maar weinigen hebben kunnen consta- teeren. Wij tenminste niet! Velox trok zich toen terug en bij ons was de fut er plotseling uit. De vermoeid heid, liet zich, nu de groote prikkel om zich tot het uiterste te verzetten, weg was, terdege gelden en wat geheel Velox ge durende 75 minuten niet gelukt was, ge lukte thans aan de 3 overgebleven voorhoe despelers: zij wisten met flinke schoten nog 2 goede doelpunten te maken! Neseker was het laatste kwartier abso luut Knocked-out, hetgeen gezien het spel van den Velox-linkshalf niet behoeft te be vreemden. ilfc- Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Rest ons nog een woord van hulde aan alle spelers voor hun moedig spel, waarbij weer eens gedemontreerd werd, welk een groote factor het enthousiasme bij een voet balwedstrijd is. Een bijzonder woord van lof komt zeer zeker toe aan den plaatsver- vangenden captain v. d. Velde, wiens krach tig en dapper spel voor zijn elftal een schitterend voorbeeld was. Wanneer wij nu nog overwegen, dat een pijnlijke rug hem den geheelen .middag kwelde, dan waardeeren wij te meer zijn prestatie, die wij bij de andere groote herin neringen uit het verleden zullen opteekenen. Wij hebben het seizoen nu practisch be ëindigd. Wij zijn dicht bij het kampioen schap geweest en zullen dit niet gauw ver geten. Laten wij echter het „ende dispereert niet!" voor oqgen houden en reeds thans erop bedacht zijn om het volgend seizoen met frisschen moed en door de ervaring wijzer, opnieuw onze kans te wagen. Kijker. ONS TWEEDE EEN SUCCES! We kunnen tevreden zijn over de resul taten der wedstrijden, die A.F.C. II ge speeld heeft sinds ons vorig nummer. Het begon weliswaar schraaltjes tegen BI. Wit II met een 40 nederlaag, die echter, gezien de omstandigheden waaronder ge speeld moest worden nog al meeviel. We hadden n.l. een serie invallers, die zich van haar taak verdienstelijk gekweten heeft. BI. Wit kwam net als den vorigen keer bij zonder sterk uit, o.a. nu nog daarin van Heeswijk opgenomen. Binnen een kwartier was het al 40 en er werd al gerekend op dubbele cijfers. Carel en Jan werden echter tegen dien tijid eerst wakker (er werd om 11 uur gespeeld) en beheerschten daarna de situatie. Er schijnt een straf op te staan, dat tegen BI. W.it doelpunten wor den gescoord, want bij elkaar uit en thuis hebben we 0 doelpunten gemaakt en 11 tegen gekregen. Ook in dezen wedstrijd kregen we wel kansen, o.a. Eetje direct na het begin een „geheide" en na de rust meerdere, doch het was niet voor ons weggelegd. BI. Wit is een prettige tegen stander voor ons dit seizoen geweest en het was aangenaam van eenige hunner de opmerking te hooren, dat gezien de betrek kelijk abnormale resultaten in deze twee competitie-wedstrijden, het niet uitgesloten was om in het naseizoen nog een friendly game te spelen. Ik hoop van harte, dat A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol gekleed keer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 6