9 Nu volgde D.S.V. II, waarvan we slechts met 62 verloren. Zoo heb ik dan een deel van onze wed strijden de revue laten passeeren. Dat de resultaten echter zoo slecht zijn, komt al leen door het slechte elftal, dat elke week aangeschreven wordt. Steeds nieuwe ge zichten, en andere krachten, die elkaar dus in 't geheel niet kennen en dan Enfin de volgende week dacht ik, dat het beter zou. gaan, daar een aantal juni ores mee zou spelen (dit zegt genoeg wat betreft de kwaliteit van het elftal). We stonden nu echter op V.V.A. met 9 man, maar we hadden gelukkig een reserve, en wat voor een; doch ondanks zijn stuwende kracht verloren we ook dezen wedstrijd. Dit is onze laatste wedstrijd geweest, die verloren werd, laat het hierbij blijven. De eerstvolgende wedstrijd wonnen we n.l. met 32 van R.A.P. II en onze volgende tegenstander was eindelijk eens weer Animo III, die we thuis mei niet jninder dan 7 1 in de pan hakten. Gaan we zoo door dan zullen we aan het eind van dit seizoen nog een eervolle plaats kunnen bezetten. Laten we dus flink aanpakken jongens en toonen wat we kun nen, blijf niet weg en schrijf niet af, maar neem een voorbeeld aan onzen eeuwigen invaller Kohier, die altijd present is en al tijd, is het dan ook niet als speler, dan toch als grensrechter, het elftal bijstaat. Sindsdien is door het zesde niet meer gespeeld, daar, óf door vorst, óf door dooi, óf door uitstellen, de vastgestelde wed strijden geen doorgang vonden. Erg jammer is het, dat er bij de laatste wedstrijden geen bondsscheidsrechter aan wezig was, zoodat we, hadden we niet steeds iemand gevonden, die zoo welwillend was zijn tijd voor ons op te offeren, ver geefs waren gekomen. Zoo wil ik dan ein digen met den wensch, dat alle verdere wedstrijden worden gespeeld met een be hoorlijk elftal, een bondsscheidsrechter en den vasten wil om te winnen. B. D. Wegens plaatsgebrek eerst thans op genomen. -) Dit is de aloude geschiedenis van de kip en het ei. De Schakel-Redacteur vindt dat hij door IV, V en VI verwaar loosd wordt. DE ADSPIRANTEN. Teen mij door onzen geachten Hoofd redacteur Zondag j.l., vreeselijk beleefd ge vraagd werd een buitengewone bijdrage in te zenden, over de adspiranten en Junioren voor de eerstvolgende Schakel, kon ik daar natuurlijk niet aan ontkomen. De junioien beschrijving zal echter moeten wachten tot een volgende gelegenheid, daar ze in dit seizoen slechts 3 wedstrijden speelden en ik er dus te weinig over te vertellen heb. Wat de adspiranten aangaat, je moet ze dezen gepasseerden Zondag tegen Zeebur- gia hebben zien spelen en ik behoef er niet veel meer over te zeggen, 't Is een flinke ploeg en wat veel zegt enthousiast, hetgeen clan ook de overwinning (4—0) bracht, want Z. was zeker niet minder, de gasten konden echter niet door onze ver dediging komen en wanneer dit al eens gelukte, vonden ze in onzen eminenten kee per een waar struikelblok. Nu ik het toch over den doetverdediger heb, laat ik het maar zeggen, Karei is nog geen Van der Meulen, doch hij is vlug en klemvasf, heeft er goed het oog in, volgt het spel van begin tot het eind en kan na geregeld oefe nen nog veel bereiken. Van de achterhoede is aanvoerder Furst- ner de beste, hij grijpt resoluut in en is steeds uiterst kalm, drijft zelfs dikwijls voorbij de middenlinie om de voorhoede aan 't werk te stellen. Bij zoo'ri gelegen heid echter vlug retireeren, Herman, an ders kan dat bij een flinke tegenpar tij noodlottig worden, want je part ner Adelsberg, hoe goed deze ook werkt, kan het niet alleen doen. Hij heeft er echter wel kijk op en zuivert in den regel zijn gebied met ferme trappen, daarbij ver staat hij zich goed met zijn halfs'peler Johnie, deze speelt de beide laatste wed strijden een goede partij, neemt goed af en plaatst mooi naar de voorhoede. De zeer moeilijke spilplaats wordt door Jo de Bruijn prima bezet, hij werkt hard en kan, indien noodig, den bal direct naar de vleugels trappen, waardoor hij het spel verplaatst. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 9