Ijzerwaren en Gereedschappen NV H. REPKO mm J. L. H. SMITS Co. - 8 - j DE TOEKOMST AAN DE JEUGD. Het doet mij, nu ons eerste ons teleurge steld, heeft dubbel genoegen, van de jongere elftallen van A.F.C. zulke buitengewone verrichtingen te kunnen melden. Ons vierde behaalde in Januari twee klinkende over winningen en is een, van de ernstige can- didaten voor het Kampioenschap. Het vijfde- maakte nog kortere metten met zijn tegen standers en won met dubbele cijfers. Doch het allermeeste genoegen brengt toch wel de overwinning van onze welpen tegen de V.V.A. juniores met 9—1. Plav on, hoop der toekomst! DONAR—A. F. C. We zijn er gelukkig voor gespaard ge bleven, cm van de hekkesluiters klop te krijgen. Op het ongezellig verlaten terrein der Hilversummers, slaagde ons elftal er in, een alleszins verdiende 5—2 overwinning te behalen Dat de meesten onzer bang waren voor een nederlaag, bewees het miniem aantal getrouwen, dat onze ploeg vergezelde.Veel hebben de afwezigen niet gemist, want er viel weinig te genieten. Donar bracht er al zeer weinig van terecht, slechts de Oooische midhalf bleek een behoorlijk voetballer te zijn. A.F.C., dat met invallers verscheen voor Koeslag, v. d. Velden en Tony Knopper, stond met de rust reeds 4—1 voor. Goal- zetters waren Charles (4, had hij altijd maar vóórhistorische „bakken'' aan gehad!!) en Piet Woiters (1). The rest is silence. ONS ZESDE.l) Aangenaam verrast was ik, toen ik op een avond van mijn studeerrkamer komende Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED een invitatie in de bus vond, om iéts te willen schrijven over de verrichtingen van ons 6e elftal Aangen.aam verrast zei fk, echter niet zoo zeer, omdat ik nu aan het schrijven kon slaan, ondanks mijn beperkten tijd, maar omdat nu ook aan onze lagere elftallen eens een woordje gewijd kon wor den, wat meestel in onze Schakel verwaar loosd wordt, vooral wat betreft het zesde.8) Voor het eerst in dit seizoen trokken we dan den 2en October naar de Water graafsmeer, om Animo 111 te bestrijden. We hebben op de heenreis onze gedachten eens goed verzameld, om tot de conclusie te komen, dat we eigenlijk geen van allen meer goed wisten wat voetballen was, na zoo'n langen zomer-voetbalslaap. Na eerst in de war gebracht door onze verkeerde aanschrijvingen, op een totaal vreemd ter rein te hebben gestaan, kwamen we, na eenig zoeken, op het Animo-terrein aan. Dit was te.chter afgekeurd, zoodat er ge stemd werd om vriendschappelijk te zullen spelen en daar ik de eenige was, die tegen dit modderbad oppzag, hebben we het toch maar gewaagd en met 5—2 gewonnen. De volgende wedstrijd was tegen D.W.V. 111 ook deze werd en nu voor de competitie, gewonnen en wel met 6—4. Zelf helb ik echter niet het genoegen gehad aan deze overwinning mee te mogen werken, daar ik voor een ander elftal opgeroepen was. De volgende week speelden we weer uit en wel tegen J.O.S. II, welke wedstrijd ver loren werd met 51, de eerste van een heele reeks. De week hierop werd weer verloren en wel men 5 2 van M.H.C. II, ook aan dezen wedstrijd heb ik niet deel kunnen nemen, of dit met elkaar in verband gebracht moet worden weet ik niet. De volgende week zou weer tegen Animo III gespeeld moeten worden, dus werd het terrein afgekeurd. Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. R EG U LI E R SB REESTRAAT 24 in Borsalino- en Wardhoeden A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 8