w OPGELET -•» G. J. EILERS Co. eenigen voetbalwedstrijd in de pfgeloopen periode en wel de zwaar bevochten over winning tegen Spartaan II met 3—2. 'We kwamen met een 4-tal invallers uit en waren een weinig pessimistisch over het resul taat. Aldra maakte Carel een font en waren we 10 achter. Ondanks onze invallers werd er goed gespeeld en na eenigen tijd slaagde Maas er dan ook in uit een voorzet met een strakken kopbal er 11 van te maken. Onze jeugdige linksbinnen deed zijn best en smaakte zoowaar het genoegen er 2—1 en zelfs 31 van te maken. Als hij het spel zoo blijft opvatten als heden, valt er een bruikbare kracht voor onze club pit hem te maken. Slechts, we weten dit uit ervaring, gaat maar al te dikwijls het egois me den boventoon voeren en krijgen we gepingel met op den koop toe nog ge mopper. Laten we hier echter het beste hopen. De thee scheen de Spartanen uitstekend te zijn bekomen, want na de rust begonnen ze uit een heel ander vaatje te tappen en werd A.F.C., dat thans veel lakscher speel de, geheel terug gedrongen. Er werd echter aardig verdedigd met Carel thans aan het hoofd. Hjj zag dan ook kans zich ten volle te herstellen van zijn fout en hij mag dan ook zeggen voor een goed deel tot de overwinning te hebben bijgedragen. A.F.C. begon de situatie, toen het 32 werd, een beetje in te zien, doch kon toch geen goed tegenspel leveren. Waren het de vermoeie nissen van de laatste dagen, die afbreuk de den? Een feit is, dat het dikwijls heel be nauwd toeging. Hoe onze tegenstanders, die flink en fair speelden, ook zwoegden, het mocht hun niet baten. Onze achter hoede hield stand en het einde kwam dan ook met een nette 3—2 overwinning. Scheidsrechter C. Kok, die ook in Haar lem tegen H.F.C. II leidde, had nu wederom tot ieders genoegen de teugels in handen. Het was een prettige wedstrijd, waarbij; eens te meer bleek, dat een elftal gemakkelijk een wedstrijd uitspelen kan zonder „ge kanker" en in de allerbeste harmonie. Speler. PERSONALIA. Opnieuw zijn twee zeer ^verdienstelijke leden van onze club naar Indië, (dat voor ons een grooter concurrent is dan Velox of Zeeburgia) afgereisd. Tony Knopper en Alb. Ruijs hebben beide met de „Koningin der Nederlanden", hun bestemming gevolgd. Ik meen niet, dat er veel woorden ge schreven moeten worden, hoe het ons spijt, dat juist die jongelui vertrokken zijn. In deze periode, nu we juist „fighters" noodig hebben, om de malaise te boven te komen, is het héél, héél jammer, dat juist Tony en Albert ons gaan verlaten. Beide goede A.F.C.-ers (Tony speelde reeds bij ons, toen hij 12 jaar was), beide spelers met meer dan gewone kwaliteiten, beide be1 zield met een geweldig enthousiasme. Op den afscheidsavond in Suisse is onzen beiden vrienden op ondubbelzinnige wijze gebleken, hoe we hen apprecieerden, hoe we hen zullen missen. Goede reis boys, and good luck! Ons eerelid Piet Vermeulen, die boeken met onuitsprekelijke namen pleegt te ver- koopen aan jongelui, met evenveel ver trouwen in de toekomst als minachting voor het heden, heeft het helaas weer met zijn maag te kwaad. Zijn woning (Grimburgwal 13) ligt midden in dé oude stad, de koffie is uitstekend en.... hij is onze vriend. We vergeten hem toch niet? (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie "Tp® Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN „DE NIJVERHEID" A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! BIJ Telegr -adres BEVER WIJ K - Tel. 2228 Gieterij

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 7