Mvnru IwX cpi mot tj I 4 keeren. Piet Bos stuwde de aanvalslinie op en allen, niemand uitgezonderd, streden als leeuwen. Doch... men spot niet straffeloos weken lang met zijn kans. Vrouwe Fortuna verbrak de verbinding en gaf een in gesprek signaal, om razend van te worden. Wat Beijck, de Bloemendaal-doelman,uiet op normale wijze verwerkte, deden zijn lin kerknie, de rechterpaal of andere geheim zinnige helpers. En hoe onze spelers ook werkten, hoe het publiek ook schreeuwde, gilde, smeekte om een goal, „In het Boek des Noodlots stond met ijz'ren stift geschreven, dat 4. F.C. op 15-1 zou sneven", en het was een bedroefd en terneergeslagen stel, dat in den grijzen winterschemer den Zuidelijken Wandelweg terug liep. Optimisten zullen blij zijn, dat we na het slechte begin in den Arolbeker er nog zooveel van terecht gebracht hebben pessimisten zullen „knock out" zijn, dat we geen kampioen werden. Laten wij allen, welke ook onze menta liteit zij, ons zoo spoedig mogelijk over de inderdaad groote teleurstelling heen zet ten en eendrachtig en energiek samenwer ken, ont te zorgen, dat A.F.C. jn geen enkel opzicht van de reactie, die sommigen nu misschien voelen, te lijden heeft. Zij, die ge- looven, haasten niet. Onze goede oude club, die juist het vier en dertigste jaar is in getreden, zal ook deze desillusie te boven komen. 3e. 4 e. 5e. was. Ja, onze club werd net jarig tijdens al die misère. Evengoed hebben we dezen ver jaardag in opgewektheid herdacht en ge wezen op de vele vorderingen, die A.F.C. het afgeloopen jaar gemaakt heeft. Want, ami lecteur, kijk nu eens niet alleen naar den competitiestand van A.F.C. I, nu en twee maanden geleden. Maar realiseer, dat sinds 18 Jan. 4926: le. A.F.C. II gepromoveerd is naar de reserve le klasse; 2e. ons ledental snel vooruitging; trainer Reijnolds bij ons kwam; ons terrein electrisch verlicht werd; het Arol-tournooi een groot succes Misschien, dat deze opsomming U over de teleurstelling zal heen helpen en U tot de overtuiging zal brengen, dat er in A.F.C. een behoorlijke dosis vitaliteit aanwezig is! WINTERVREUGDE EN AFSCHEIDS FEESTEN. De hoofdschotel is ditmaal eens niet Ko ning Voetbal en zelfs had ons 2e elftal het zonder bijschotel moeten stellen, ware het niet, dat nog juist j.l. Zondag tegen Spartaan II werd gespeeld. Op het gebied van wintersport zijn we niet verwend en we hebben er dan ook al vrede mee, als een winter voorbij gaat zon der dat de schaatsen ondergebonden zijn Privé- en Cursuslessen in de allernieuw ste Society-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitente Mej. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen ol Prospectus DANSINSTITUUT VONDEL5TR, 80,TELF,28031. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 4