ytfuzyinêvtfr Zoo verloren we van Velox met 2—3! Zooals gezegd, verdiend, maar zuur. 6 November 1927.... Het tweede moet naar de onherbergzame oorden aan het Nieuwediep; Börnemann zal ons doel ver dedigen. Raakt na een kwartier gewond en moet naar de kleedkamer. 0 November 1927.... Het derde gaat naar ljmuiden; door een zeer begrijpelijk mis verstand inzake afkeuring der terreinen, blijft een der spelers hier. En in ljmuiden staan ze met z'n tienen! Drie goals voor, zeventien tegen. De borrel heeft wel eens lekkerder gesmaakt. Ook Zondag 20 November was geen dag •van onverdeelde vreugde. Het eerste trok naar Amersfoort, waar het op Birkhoven H.V.C. ontmoette, dat hier met 9 1 zoo ongenadig geslagien werd. Het liep nu wel heel anders! Nadat Charles een goal gemaakt had, waarvan Nic. Tienstra de geestelijke vader Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abon nementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe was, maakten de gastheeren, profiteerende van een fout in onze achterhoede, gelijk. En daarbij bleef het. Het tweede herstelde zich keurig van de 0—7 nederlaag tegen Blauw-Wit I! en 'speelde 22 tegen het lang niet kwaad .spelende Hilversum II. Het derde liet twee achtereenvolgende 7—1 nederlagen volgen door een 3— 8 de bacle tegen Alcmaria Vitrix 11. Men kan gemakkelijker lichtpunten zoeken in een mistigen Novembernacht dan in de uitsla gen van ons derde,! DE ADSPIRANTEN. Na mijn vorig rapport speelden de ads. slechts één wedstrijd. Tegen D.W.S. uit op 23 October en Zeeburgia uit op 6 Nov. j.l. kon wegens afgekeurde terreinen niet doorgaan. Op 23 October speelden wij te gen D.D.S. thuis en wisten dezen wedstrijd op het nippertje met 4—3 te winnen. Doelpunten door de linksbinnen 1, de «nidvcor 3. De adspiranten zijn er door eenige nieuwe krachten op vooruitgegaan en nu wij eindelijk ook een keeper hebben zie ik de komende wedstrijden met be langstelling tegemoet en vertrouw, dat ze nog menige overwinning zullen boeken.Het is nu tenminste een pittig elftal. Zaterdag 12 November werd een oefen wedstrijd gespeeld tusschen de jongste af deel ing onzer adspiranten en de benjamins Van de Ruijter. De Ruijter won met 71, Jdpch ik moet hierbij even aanstippen, dat de R. 2 goede krachten van ons in hun elftal had en dat ze reeds meerdere wed strijden hadden gespeeld, terwijl dat bij ons niet het geval was; het meerendeel kwam voor het eerst in het veld. Toch zijn er reeds goede spelers onder, o.m. rechts back, linkshalf, midvoor en linksbinnen, de andere jongens hebben goed hun best ge daan, ze moeten echter (i,n een wedstrijd, welke nog eens spoedig vastgesteld zal werden beter hun plaats houden. De keeper kon m.i. aan de doelpunten 'niets doen, hij zal in de komende wedstrij den der adspiranten met een paar goede backs voor zich niet zeven maal behoeven ,te visschen. L. DE JUNIOREN. Zondag 30 October speelden wij thuis tegen Blauw Wit, dat tot nog toe onge- A.F.C.-ers, begunstigt ön:e adverteerdersi Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 5