A. F. C. STRUIKELT. r Drie punten uit drie wedstrijden. De beslissing nog in eigen hand. Cjui vuit ij Ikirkfre 3 Het is niet gegaan, zooals we allemaal gehoopt hadden. Van de drie wedstrijden, die na 23 October gespeeld zijn, werd er één gewonnen (met 51 van het zwakke Donar), één verloren en één gelijk gespeeld. Onze kostbare voorsprong op de runners up, Zeeburgia en Velox, is dus geheel ver loren gegaan en het is slechts de weten schap, dat we de beslissing geheel in eigen handen hebben, waardoor we, overtuigd van de kracht, het saam hoor ighé i dsge vo e 1 en de energie van ons eerste elftal, optimis tisch mogen blijven. Ter illustratie van bovenstaand volgt 'hieronder het programma, dat de drie kam- pioenscandidaten af te werken hebben: A.F.Cthuis: Zeeburgia, Zjaudvoo.rt en 'Bloemendaal. Uit: V.V.A., Haarlem, B.F.C., Velox en Donar. Velox thuis: Zeeburgia, A.F.C., V. V. A., H.V.C. en Haarlem. Uit: B.F.C., Zandvoort, Donar en Bloe mendaal. Zeeburgia thuis: Donar, B.F.C., V.V.A. en H. V. C. Uit: A.F.C.Velox, Haarlc-m, Zandvoort en Bloemendaal. 6 November schijnt toch wel steeds een noodlotsdag voor ons te meten zijn. 6 November 1921.... Enkele getrouwen hebben zich opgemaakt om te zien of A.F.C. tegen D.E.C. Hin den feilen strijd in de overgangsklasse, een kansje zou hebben. Het is onaangenaam weer, guur en win derig. Dan, plotseling, barst de orkaan los. Gierend en fluitend komt de storm aan jagen over het lage polderland, verwoestend en vernietigend de boomen en schuren. In de gang van het clubhuisje staan we Zwij gend de grootsche uiting van de elementen (gade te slaan. Dan zien we tot onze ont zetting, dat de groote overdekte tribune in beweging komt en onweerstaanbaar naar de ijzerdraad-afzetting gedrongen wordt. En met een verslagen gezicht zag het Bestuur Privé- en Cursuslessen in de allernieuw ste Soeiety-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitente Mej. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen ot Prospectus DANSINSTITUUT VONDELSTR, 80,TELF,28031. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 3