Ijzerwaren en Gereedschappen i Houthandel J. Vink J. L. H. SMITS Co. i punten fuif op touw te zetten. Cricket is nu eenmaal een „funny game" het pakt meestal anders uit dan je denkt en eerst in de 90, na de lunch viel het laatste Olympia-wicket, daar de 7e man intusschen gearriveerd was. Dank zij een voortreffelijke score van Harry Prent, die waarlijk een meesterlijke innings speelde, kregen de reserves een leiding van 75 runs om daarna bijna Olvm- pia onder de 76 uit te gooien, want met den laatsten man op de mat werd een kansje op mid off verknoeid en deze —kostbare „slip" ontnam ons het derde punt. Wie dit foutje maakte zeg ik niet, want vroeg of laat overkomt ons dat ook wel eens. 1 De week daarop trokken we naar Kom- pong II. In een niét rook coupé, waar intusschen de rook te snijden was, hield Nic. Scheepens een zeer uitvoerig betoog over Lindbergh's vlucht, waarop kort voor Utrecht onze aan voerder hem bedankte voor zijn speech en Nic Scheepens tot gids door Utrecht en omstreken promoveerde. Daar de wandeling naar het Kampong- veld nu eenmaal langer duurde dan de tramrit, verhaalde een van de vele wicket keepers, die het tweede elftal telt van de match op Lords in 1776 tusschen 11 één- armigen en 11 éénbeenigen. De éénbeenigen wonnen met 112 runs daar van de éénarmigen er 7 l.b.w. gingen! Te midden van storm, hagel en regen wist Kampong II op de le innings een voorsprong te verkrijgen van een dikke 40 runs, die in de 2de innings met een 80 runs vergroot werd. De 123 runs klopten wij, dank zij Prent, Scheepens, Harms en Inglis Arkel voor 4 Lodewijk Tripstraat en Jacob Catskade Amsterdam - Telef. 42970 Handel in alle soorten Vuren- en Greenen-Houtwaren wickets bijeen. Het zat de Kampongneezen niet glad, dat wij ten slotte nog met 6 wickets wonnen. In de 3de match, thuis tegen U. V. V., ging het tweede met inhings ten onder. Ten einde niet aan al te veel overwinnigs- weelde te wennen, kwam deze nederlaag op tijd. Op Hemelvaartsdag speelde A.C.C. II de return tegen Kampong II en wederom verloren de studenten. Het scheelde niet veel of Kampong II had met innings verloren, doch op het allerlaatste oogenblik verslapte het veld werk. De return tegen U.V.V. werd op den 2den Pinsterdag op het A.F.C.-terrein ge speeld daar het U.V.V.-veld door voetbal in beslag werd genomen (wel ja, waarom' nog niet langer voetballen!) Alhoewel U.V.V. dien dag een beslist beter cricket speelde dan A.C.C. II en de reserves dan ook verdiend met een 25 runs op de le innings verloren, was aan de overwinning toch een partijdig tintje, daar U.V.V. met 12 man uitkwam, n.l. 11 spe lers en een umpire. In die match was ons vangen „naar" om te zien. De Week daarop, 12 Juni, speelden we onze 5e match op het mooie B.-terrein tegen D.V.C. We stonden om 11.30 nog pas met 9 man en ware Mr. Fred ons niet te hulp gekomen, dan hadden de reserves met 9 man moeten batten. En dat met zooveel leden en eerst 4 weken nadat het seizoen geopend is. In deze match stond de zaak er van den aanvang af hopeloos voor, doch door goed batten en fielden en door.... goed vangen kwam D.V.C. slechts met 1 run voor op de le innings. Door zwak batten onzjer-, zijds in de 2e Innings werd het voor D. Warmoesstraat 42, Amsterdam j OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 9