Le Tailleur Stille Kracht Ons snelle jacht lag reeds zeilree Maar Visser had niet veel zin en zee: (Terwijl hij ons monsterde) dat het geen weer was, JEn dat het met ons weer mis deze keer was. Hij pruttelde maar door en deed chagerijnig Maar Piet ook niet mis, zei hem venijnig: „Als je dan niet zeilen wilt, mijn beste man, IZet dan maar die stink-motor van je an." Toen heeft-ie toch maar zee gekozen En vervloekte in stilte die landmatrozen. Maar waar het hem niet kon behagen, Ts hij ons toen lafhartelijk gaan plagen. Boosaardig wendde hij zijn steven Zoodat we van 't buiswater weldra dreven. Aanvankelijk kon zulks ons niet deren En troostten we ons met grijze Madera, Maar ten slotte werd het toch te heftig En we capituleerden toen maar deftig En lieten ons door Visser op de baren Naar het schoone Monnikendam toe varen, Waar we toen maar voor goed aan land zijn getogen, Hoofdzakelijk om ons van buiten wat op te drogen. Dat ging vrij goed, tenminste beter dan van binnen, Want het was pas drie uur en eigenlijk moesten we dus nog beginnen. Nadat we in Monnikendam wat tot rust waren gekomen, Werd het trammetje naar Mokum genomen. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Dat was een wondervolle tocht Waarbij de laatste kruik van het vocht Door Piet zijn „medicijn" geheeten, Met veel genoegen werd gesleten. Tot groot plezier van het publiek Dat lachte zich bijna een koliek, En liet zich zelfs door Piet bepraten, Om ook eens te gaan „homopathen". Dus dank zij Piet en dank zij de tram Kwamen we behouden weer in Amsterdam. En om ons wat te acclimatiseeren, Zijn we nog even de „Bor" gaan frequen- teeren, Dat leek wel de inneming van Den Briel, Door de mannen van Schaf en Piet, den schlemiel. En naar ik gehoord heb, zijn eenige va rensgezellen, Wier naam ik zoo wijs ben hier niet te vertellen, Nog verder op gegaan in de binnenlanden, Om daar tenslotte finaal te stranden. Enfin, het was weer een dag vol pret en gein, Alleen had het wat beter weer moeten zijn Daarom Hoffie, zorg het volgend jaar Voor een goed portie zon, dubbelgebakken en gaar, Want anders, het is geen flauwe kul, Hoef-je niet te rekenen op SEAGULL. CRICKET-MIJMERINGEN VAN EEN „OUTSIDER". Na op een zonnigen Meidag een oefen wedstrijd verwerkt te hebben tegen Olym pia, waarin het tweede A.C.C. met 1 run in de meerderheid bleef; kwamen de re serve troepen een week later op het C.- terrein in hun eerste competitie-match in het vuur, wederom tegen Olympia. Daar Olympia met slechts 6 man ver scheen, dacht Jan Prent met behulp van z'n bowlers en fielders dan altijd, een drie ROKIN 82 - TEL. 45051 - A Uitsluitentl Engelsche en SchojKche Stoffej Heereri Kleeddrn^kerij Hebre/i Mode-Ar/kelen RekenjAg-Couran.i Systeer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol geklei heer gaat een zekere sti kracht uit, die ongetwijfc tot zijn welslagen in h leven van groot belang Zorg ook voor die sti kracht in üw leven. La Kreymborg's Kleedin van prima coupe, ee voudig en smaakvol, 01 üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U go; en goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 8