D. ELLENS G. J. EILERS Co. had tot resultaat, dat gekozen werden: Gé Bosch, Nol Houtman, Frans de Vilder en Sijmen Wit. Dit waren wel de belangrijkste punten, die op de vergadering besproken werden. Als de resultaten thans net zoo goed wor den, als de geest is, dan heeft onze good old fjiets te vreezen ONZE JONGSTE AFDEELÏNG. Het laatste verslag over het gepasseerde seizoen gaat over den zoo dikwijls uitge- stelden wedstrijd tegen Woodward, waarin wij het niet verder konden brengen dan een gelijk spel, hetgeen, gezien het vree- selijk slechte terrein en spelende met z'n tienen (Woodward weigerde een invaller toe te staan) nog niet zoo'n slecht resultaat is. Onze adspiranten hebben nu op de tweede plaats beslag gelegd en boekten 18 punten uit 12 wedstrijden, waarvan 8 ge wonnen, 2 gelijk en 2 verloren met 33 punten voor, 12 tegen. Wat de Junioren aangaat, de laatste wedstrijd werd door hen gewonnen met 50 van Electra, ze speelden 14 wedstrijden, waarvan 8 ge wonnen, i gelijk en 5 verloren, alzoo 17 punten, zoodat ze op de 3e plaats ein digden (het kan echter No. 4 zijn, omdat ik de verrichtingen van Blauwwit b niet precies heb kunnen volgen). In ieder ge val. en dit is meer aan het adres van Ob server, staan de adspiranten juist hoog ge noeg om de draagmedailles te winnen en werd mij dan ook door hen verzocht er beleefd op aan te dringen, welk verzoek ik gaarne steun. Wanneer komt het U, Ob server, gelegen deze medailles met eenige hartelijke woorden aan de spelers uit te reiken? De jongens verwachten een pracht stuk, zoodat U hen toch zeker niet te lang laat wachten? Het elftal voor de medailles in aanmerking komende is a.v.J. J. Furst- (Westeinde 23) i Kalverstraat 43, Amsterdam i A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie ner. H. H. Furstner, H. R. Rrent, J. dé Bruijn, W. Staats, J. Prent, O. van Rijn, R. van Nek, F. A. F. Cardozo, D. G. Lan- gevoort, J. D. van Rijnbach. Alvorens het rapport te eindigen, mijn dank aan de spelers voor de prettige samenwerking en vertrouw ik, zoowel Junioren als Adspi ranten, maar dan ook allen, nog aan één verzoek van mij te willen voldoen en Za terdags te komen oefenen in lichte athle- tiek, vooral ook de adsp., welke een vol gend seizoen ingedeeld worden. Teka ver wacht jullie voortaan iederen Zaterdag middag! L. VAN BAT EN BAL. Zooals begrijpelijk, zal deze rubriek over het seizoen 1927 niet zoo enthousiast zijn als die over het vorig seizoen, immers toen op twee na alle wedstrijden gewonnen, terwijl het er nu naar uit gaat zien, dat het tegenovergestelde het geval zal zijn. Van de 9 gespeelde wedstrijden werden er twee gewonnen, terwijl 1 wedstrijd (door regen) in een draw eindigde. Daar in de meeste dagbladen een geregeld verslag van eiken gespeelden wedstrijd verschijnt, is het vrij overbodig dit hier nog eens te herhalen. Verloren werd van Ajax, V. R. A. (met innings), V. V. V,, R. en W., P. W. en V. O. C., gewonnen van Hilversum en Phoenix, de tweede wedstrijd tegen Phoe nix eindigde in een draw. Van de door ons verloren wedstrijden hadden wij er, met eenig geluk nog twee kunnen winnen, n.l. tegen R. en W., waar onze laatste 6 batsmen samen 9 runs moes ten maken om te winnen, doch het niet verder dan 3 konden brengen en we dus met 6 runs verloren, en tegen. P. W., waar ook bijna alle batsmen faalden. Onze tweede wedstrijd tegen te Werve BLOEMENMAGAZIJN AMSTELVEENSCHEWEG 93 TELEFOON 20320 Leverancier van Bloemwer ken aan Vereenigingen A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 4