Firma J. NAHUIS - ULO „STADION" 2 33ste vereenigingsjaar, een eervolle repu tatie geniet en een basis heeft, zóó gezond, dat het slechts van ons aller activiteit af hankelijk is, om daarop verder en met suc ces voort te bouwen. Ik zei zoo juist: van ons aller activiteit, want al zou het Bestuur ook nog zoo goed voorgaan en met nog zooveel enthousiasme zijn doel nastreven, dit kan alleen dan ef fect sorteeren, indien ook alle leden, en wel speciaal de spelers in de hoogere elf tallen, met den heiligen wil bezield zijn, om, al kost het dan ook inspanning en opofferingen, hun uiterste krachten voor hun Club te geven. Een voorbeeld moge hier op zijn plaats zijn. Het Bestuur, daartoe door vrijwillige bijdragen in staat gesteld, en dank 2!ij de medewerking van het Bestuur van „Blauw Wit", kon den Heer Reynolds voor 2 avon den per week engageeren. Het Bestuur deelde de meening van velen, dat wij thans over zulk uitgebreid en veelbelovend spe lersmateriaal beschikken, dat een prima trai ner, als de Heer Reynolds, daarvan onge twijfeld wat zal weten te maken. Het Be stuur heeft dus de eerste stappen gedaan, voor de rest moeten de spelers zorgen! En hierbij moet mij de opmerking van het hart, idat in dit als voorbeeld aangehaalde geval, de eerste- en tweede-elftallers tot nu toe, nog niet in die mate van hun belangstelling hebben blijk gegeven, als men redelijker wijze mocht verwachten. Komaan, Heeren! het woord is aan U. Het is zoo'n kleine moeite! Integendeel, het is een genoegen, onder zulke prettige en uitstekende leiding te oefenen, als de Heer Reynolds geeft. Ver schuil U niet, als het op een beetje inspan ning aankomt, achter de in dit opzicht valsche leuze: Wij voetballen voor ons peizier! want de grootste voldoening voor den waren sport- en clubman is; zich zelf en zijn club op. de hoogste eereplaats te Koopt Uw Sigaren en Sigaretten in het Sigarenmagazijn Amstelveenscheweg 216 - Tel. 24329 brengen. Wekt elkaar hiertoe op! Schudt de slappe broeders onder U, moreel eens flink door elkaar, dan komen wij er zeker. Ook gij anderen, die niet of niet meer actief voetbalt, gij ook kunt door een op wekkend woordje het Uwe ertoe bijdragen Hier geldt weer het spreekwoord: „Een dracht maakt macht." Ik zal mij bij dit voorbeeld bepalen* want anders ware deze „Schakel" te klein. Slechts wil ik nog enkele opmerkingen, bestemd voor alle Leden, maken. Zorgt, Idat gij tijdig Uw contributie voldoet, dan verlicht gij de taak van het Bestuur en speciaal van den Penningmeester. Tegen chronische wanbetalers, zullen zonder aan zien des persoons strenge maatregelen ge troffen worden; deze remmende blanke bal last moet overboord! Wil daarentegen iemand een overeenkomst met onzen pen ningmeester treffen, dan vindt hij daar al tijd een gewillig oor. Wekt vrienden en kennissen op, om lid of donateur te worden. Steunt ons eerste elftal thuis en uit met Uwe aanmoedigingen, dat kunnen onze jongens best gebruiken, 'doch gedraagt U, _en dit geldt vooral voor de spelers, bij vreugde zoowel als teleur stelling, sportief en A.F.C. waardig! Heeft iemand nieuwe ideeën, wendt U tot het Bestuur, wij zullen ze toetsen aan de praktijk. Hebt gij aanmerkingen, ver zwijgt ze ons niet, wij zullen ze onderzoe ken. Opbouwende critiek is ons welkom, doch ondergrondsche oppositie, welke de vereeniging wil ondermijnen, zal door ons uit alle macht bestreden worden. A.F.C.-ers, indien iedereen ervan over tuigd is, dat hij een taak, hoe klein ook, vervullen kan en ook vervullen wil, dan gaan wij een nieuw jaar van opgewekt ver- eenigingsleven tegemoet en dan hebben wij kans, opnieuw het begeerde cfoeT te berei ken. Aan het werk! I. H. Galavazi. STOOMHOUTZAGERIJ HOUTHANDEL - LOONZAGERIJ A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Cig.iretten tegen verlaagde prijzen. Voor Leden en Donateurs der A. F. C. 10 pCt. Korting op Sigaren per kistje. Sportuitslagen worden bekend gemaakt. Eiken Zondagavond CETEM verkrijgbaar. P. BOOKELMAN (DON. A. F. C.) TELEFOON 10 levert alle soorten 1NLANDSCH BESTEK HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. - r T~7

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 2