»T OPGELET Toen de wickets in de He innings van A.C.C. als „kegels" vielen, was de kleine jantje Bosch de eenige, die stand hield. Met den stand van 7 voor 24 vroeg hij z'n captain of hij moest blijven ver* dedigen of gaan „hitten". Het hitten van onzen kleinen Jan hopen wij nog ean(s te beleven!' Theo Vollbracht en Jan Bosch batten Idien dag 4 maal; 2 maal voor het derde ien 2 maal voor het tweede. Bepaald een unicum. Men overweegt thans een estafette dienst. De aanvoerder van het 1ste elftal, cap tain Mahler brengt dank aan allen voor de gebrachte hulde op den „laten" avond Van 5 Juni, bij gelegenheid van de le over winning van A.C.C. in de le klasse tegen de Hilversumsche C. C. Speciaal dankt hij Dick Bessem voor de grootsche bloemenhulde. Geruchten doen de ronde, dat wegens zijn safe „grond- en kniewerk" Nic. Schee pens een plaats zal worden aangeboden in de a.s. match op Lofds voor de Gentle menversus Players. Naar verluidt is een nieuw aanvangsuur der cricketwedstrijden in overweging. Men }s nog niet besloten of het 11.45 of 12 uur zal worden. Verscheidene A. C. C. reserves hebben tegen dit „vroege" aanvangsuur geprotes teerd. Bij den captain Jan Prent liggen protestlijsten ter teekening. Over Kampong II—A. C. C. II. Dat Harms, zonder witten broek, op een bal 2 meter van den off-stump een wicket nam., is „eigenaardig", maar dat Bram Hom1- berg met zijn „googlies" niet op dreef kon komen, kwam door de wind en dat is nog „eigenaardiger". Over A. C. C—U. V. V. Utrechtsche umpire (toen A. C. C. in het veld stond) op den 6en bal van een pver gaf hij „no-ball" (waarop niet ge scoord werd) en men hoorde toen: „no-ball en over" In diezelfde match beklaagde de groote Ernst zich bij zijn captain, dat hij op cover-point maar niets te doen kreeg en verzocht om een andere plaats. Nauwelijks was hij uitgesproken of hij miste een vang. Je moet maar pech hebben! P. OFFICIEELE MEDEDEElUNGEN. Behoudens tegenbericht, worden onze clubavonden te beginnen op Zaterdag 13 Aug. a.s., weer eiken Zaterdag in de ge zellige lokalen van de Biljartvereeniging K.R.A..S. Café „Suisse", Kalverstraat 22-28 (ingang ook a.d. achterzijde N.Z. Voor burgwal) gehouden. Het Bestuur rekent op groote opkomst, vooral ook in yerband met iden aanvang van het voetbalseizoen en de A.R.O.L. Bekerwedstrijden. Het Bestuur wijst er met den meesten nadruk op, dat alle spelers verplicht zijn in het officieele vereenigings-tenue uit te ko men, n.l. rood jersey met zwarte band, zwarte broek en zwarte kousen met rood zwarte band. Binnenkort zijn bij Eilers, Kal verstraat 43 (zie de annonce in dit blad) jerseys te verkrijgen in een zeer goede kwaliteit, die speciaal voor ons gemaakt zijn. Spelers, die het a.s. seizoen voor A.V.B.- elftallen zullen uitkomen of waarschijnlijk daarvoor in aanmerking komen, worden dringend verzocht reeds thans 3 foto's te laten maken en in te leveren aan onzen, secretaris, den Heer D. J. Bessem, Vossius- straat 5, alhier. Men wordt verzocht er nota van te ne men, dat de athletiekavonden op Woensdag worden stopgezet, aangezien is gebleken, (dat het niet goed mogelijk is 3 trainings- Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN „DE NIJVERHEID" TelofetêrijresBEVERWIJK - Tel. 2228 A.F.C.-ersbegunstigt onze adverteerders! BIJ

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 12