„STADION" de scheidsrechter voor tijd en de onzen had den zich in de finale van de verliezersronde geplaatst tegen Leomidas. Zeker een schitterend succes. Nu begon de laatste wedstrijd Leomi dasA.F.C. Zeer vermoeid van de drie vorige wed strijden begon A.F.C. tegen de Leonidas- jongens, die veel grooter en zwaarder wa ren. Tot rust hield A.F.C. nog dapper vol maar de overmacht was te groot. Geleidelijk voerden de Rotterdammers den stand tot 0 op. Wel tracirten de A.F.C.-ers de eer te redden maar tegen de backs van Leonidas, waren zij niet opgewassen. Met Leonidas in de meerderheid kwam het einde. Wij gingen nu naar de tribune om te ge nieten van den wedstrijd H.F.C.—Corinthi ans. Het was een aardige strijd, maar toch waren de wedstrijden van de Junioren aan trekkelijker. Ir: dc. pauze werden de prijzen uitgedeeldi A.F.C. kreeg den tweeden prijs, verlie zersronde bestaande uit 11 dooz,en Droste- flikken. Een aardige prijs. Onder een zeer druk gesprek over pe- naties aanvaardden wij den terugtocht naar Amsterdam, allen erg voldaan. Zoo'n voetbaldag zal bij de jonge en oude A.F.C.-ers, die dezen hebben mede gemaakt, nog lang in het geheugfen blijven. Alvorens te eindigen, kan ik niet nalaten namens de junioren een hartelijk woord van dank te spreken tot den Heer Lange- voort, die dezen dag tot een van die dagen Koopt Uw Sigaren en Sigaretten in het Sigarenmagazijn Amstelveenscheweg 216 - Tel. 24329 gemaakt heeft, dien onze jongens nimmer zullen vergeten. Penalty. ZEEMEEUWEN—A. F. C. II (1—8). Begin van dit seizoen trokken we naar Zandvoort met ons 2e elftal om van de her boren Zeemeeuwen het nieuwe terrein te openen en bij die gelegenheid een match te spelen, waarbij we met 4—0 zegevier den. Deze vereeniging is zeer laag inge deeld in de competitie en behaalde de enorme score van 112 voor en 3 tegen. Was het wonder, dat ze die 4 doelpunten van September vorig jaar nog niet vergeten waren en ons opnieuw uitnoodigden. Het competitie-team met een paar re serves werd afgevaardigd, om te trachten een nieuwe zege te behalen. Bovenstaande uitslag van 81 zegt alles. In het begin ging het gelijk op. Afwisselend werd op A.F.C. helft en Zeemeeuwen helft gespeeld totdat de achterhoede onzer tegenstanders een beetje begon te knoeien, waarvan Tienstra en Grimberg profiteerden om een paar punten voorsprong te nemen. Tot de rust werd de score tot 30 opgevoerd; direct in de 2e helft maakte Willy Brusse er 4—0 van, op een wijze die ieder aan leiding gaf naar onzen Jazz-band-koning toe te gaan en hem te feliciteeren. Met ge zwollen borst ging Willy naar het midden, blij heit (zijne weer voor zijn club gedaan te hebben. Bij den stand 6—0 kreeg de tegenpartij een strafschop te nemen, die zij benutte. De beproefde tactiek van Carel Alandt, om in één hoek van het doel te gaan staan, ging deze keer niet op. Het schot werd gelost waar onze keeper stond maar deze liep van die plaats naar het midden en moest dus visschen. Een paar doelpunten werden nog aan de score toe gevoegd. Het was in de eerste helft een interessante wedstrijd in uitstekende ver standhouding gespeeld. In den loop van de tweede helft werd het een beetje saai door het groote verschil in den stand. A.F.C.-ersbegunstigt onze adverteerders! Cigaretten tegen verlaagde prijzen. Voor Leden en Donateurs der A.F.C. 10 pCt. Korting op Sigaren per kistje. Sportuitslagen worden bekend gemaakt. Eiken Zondagavond CETEM verkrijgbaar. P. BOOKELMAN (DON. A.F.C.)

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 12