Dames A. F. C.-ers B. MEESTER Firma H. ERKELENS I De gangen werden afgewisseld door veel gezang, ondertusschen kregen onze beide dames buitengewoon veel belangstelling van de Venlo'ers, die zich overigens ook ge durende den middag niet onbetuigd hadden gelaten en Piet v. d. Velden en Jaap v. Nek begonnen dan ook het ergste te vreezen. Om de aandacht wat af te leiden begon laatstgenoemde maar eens te spechen en bracht hulde aan de Limburgsche gemoede lijkheid, waartegen wij „Hollanders" het moesten afleggen. En op dit punt Dames en Heeren A.F.C.-ers, ouders van spelers, ad- spirantleden, enz., hier werd ons in ant woord op deze woorden een mededeeling gedaan, die alle A.F.C.-ers tot over de ooren deed blozen. De praeses noodigde n.l. daarop zijn clubleden uit te cheeren op de Hollandsche degelijkheid, i.e. dus verper soonlijkt door A.F.C. Is dat even een com plimentje en is het dan ook wonder, dat al onze elftallen zoo goed er voorstaan! De tijden zijn veranderd. Was er destijds nog wel eens van Amsterdamsche Fuif Club sprake, thans geldt het parool „degelijkheid" voor ons. Ik vermoed dat dit een gevolg is van het feit, dat tegenwoordig direct na wedstrijden (althans als er bijzondere over winningen zijn behaald, zooals in Hoorn en Venlo) er direct geheel-onthouders Be stuursvergaderingen worden belegd na af loop Jan Snelleman en Piet v. d. Velden gaven nog that Englisch song of a little jug of gin ten beste, zeer ten genoege van Mr. Julian, den trainer. Door het vele zingen hadden we droge keelen gekregen en voor alle securiteit werd er een behoorlijk propje meegenomen naar den trein. Het aanbod voldeed aan de vraag en evenredig aan den omzet liep de stem ming op de» terugreis op. Vooral toen we ruzie kregen met een stationchef in Bestelt U eens Uw vleesch bij: Rund-, Kalfs- en Varkensslager CHASSÉSTRAAT 58 TELEFOON 29803 Uitsluitend 1e kwaliteit. Prijzen b.v. Ossenhaas f 1.20 Kalfs Carbonade 1.10 's Hertogenbosch. Tante Mien uit Helmond in de coupé kwam en een lief Zaltbom- melsch meisje diverse huwelijksaanzoeken kreeg. Toch moet ik ook nog even mijn vermanende stem laten hooren aan het adres van N. N., die meende dat hij tour-leider was geworden en heel, heel veel babbels had gekregen en vanuit het bagagenet zijn instructies begon te geven. Een volgend maal reken ik op je gewone bescheidenheid, geachte onbekende. Uitgeput en toch tevreden ging ieder in Amsterdam zijns weegs, blij weer een ge zellig A.F.C.-reisje te hebben meegemaakt Speler. H.R.C.—A.F.C. 6—2. We trekken tegenwoordig er maar uit, eerst naar Hoorn, dan Venlo, vervolgens voor de tusschenronde om den N.V.B.-Beker naar Den Helder, alles ten laste van onze berooide kas, die verlangend blijft uitzien naar „opstekertjes". L.teve hemeltje wat hebben we weer een les in ontvangst moeten nemen en wat zijn we van het hooge paard gevallen. Och ja we zijn toch immers No. 2 in de competitie, we hebben meer dan 60 goals gemaakt, we sloegen den kampioen Zuide lijke 2e klasse A met 5—1; wat zou ons kunnen gebeuren. Al is dat H.R.C. nu 3e klasse kampioen, die krijgen we wel klein. Aldus de geest, toen we alweer vroeg en nu met Breedhoff op tijd naar het uiter ste punt van N.-Holland trokken. Onze vriend Breed, die zijn vaderland- sche plichten in Den Helder heeft opge knapt en daar zijn Hollandsch werkelijk in de perfectie heeft ^geleerd (getuige zijn zeemanstaal) heeft ons door de haven en langs de fortificaties geleid. We zijn een hoop knapper geworden en werkelijk als WIJNHANDEL - SLIJTERIJ BOTTELARIJ Het meest bekende en vertrouwde adres van prima Wijnen, Gedistil leerd, fijne Likeuren en geïmpor teerde Cognacs. OVERTOOM 284 TEL. 22961 j A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 7