Louis Reijners gooi#year Le Tailleur Moderne 4 KIENAVOND Daar het biljartconcours tegen het einde begint te loopen (we hebben zelfs al een kampioen, Prosit Sijmen!) heeft het bestuur besloten Zaterdag 2 April a.s. weder een grooten kienavond te houden. Door het groote succes van den eersten kienavond in dit seizoen aangemoedigd, zullen zich weer diverse palingen onder de prijzen be vinden. 1 Er zullen echter speciale orde-maatregelen genomen worden, zoodat de winnaars overtuigd kunnen zijn hun eerlijk gewonnen palingen, ook heelhuidsch in hun bezit te krijgen. Dus allen Zaterdag 2 April naar Suisse, er is ook een paling voor Uü! Waarmee diverse illusies van spelers en van penningmeesters de bodem werd inge slagen. Zondag j.I. speelde A.F.C. den laatsten competitiewedstrijd tegen Kampong uit (Deze match was nog al eens vastgesteld; 31 Oct. uitgesteld wegens Holland-Duitsch- land, 26 Dec. wegens A.F.C.Robur, 6 Maart wegens bekerwedstrijden). Hoewel we met diverse invallers uitkwamen, trok Kampong met 35 aan het kortste eind. Inmiddels onzen Welgelegen-vrienden veel succes en sterkte toegewenscht in de degra datie-competitie tegen Rapiditas en B.V.O. Ons Tweede prepareerde zich op den ko menden strijd met een vriendschappelijken wedstrijd tegen Blauw Wit II. De zebra's kwamen zeer sterk uit, doch konden niet verhinderen, dat onze jongens met 21 ze gevierden. F>e lagere elftallen speelden weer met afwisselend succes. Het vierde hield zich het best en klopte achtereenvolgens Amstel III met 40 en O.V.V.O. II met 51. Het vijfde had een veelbewogen maand. 13 Maart was een ware ongeluksdag; de zeer belangrijke wedstrijd tegen S. C. A. IJ werd door den heer Hummeling, secretaris van S.C.A. zoodanig verknoeid, dat ons vijfde een unicum in de geschiedenis van A.F.C. het veld verliet. Elders in dit nummer schrijft een onzer bestuursleden, die den wedstrijd volgde, uitvoerig over het gebeurde. Wij vertrouwen inmiddels op het A.V.B. bestuur, dat dit college maat regelen zal weten te nemen om te verhin deren, dat jongelui hun sport-Zondag be dorven zien door, van hun vertrouwensposi tie misbruik makende clubchauvinisten. De overige wedstrijden geven weinig stof tot bespreking. AMSTERDAM der- wer- Geperst Stalen American Pulleys Complete Drijfwerk Installaties RUBBER DRIJFRIEMEN Transport- en Elevator Banden ROKIN 82 - TEL. 45051 - A'DAM Uitsluitend Engelsche en Schotsche Stoffen He eren Kleedermakerij Heeren Mode-Artikelen Rekening-Courant Systeem A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 4