Firma J. NAHUIS - GROENLO 10 En in welke maand past het brengen van ons dankoffer voor dit nieuwe leven beter dan in de schone Monat Mai? (I. Gal.) Wij komen op een en ander nog wel uitvoeriger terug. Voorloopig bepalen wij ons er toe, de oproep te herhalen: artisten voor ons pro gramma .Onze eerste oproep leverde reeds bevredigende resultaten, doch evenals als Oliver Twist, vragen wij om meer. Maakt allen echter in Uw omgeving nu reeds reclame voor deze Soiree-Vairiée, dan sante et musicale. Slechts groote opkomst kan de groote kosten dekken. De Soiree-Commissie: P. Vermeulen, Voorzitter. D. Bessem, Secr.-Penningm. Vossiusstraat 5. CLUBLIEFDE. Voor eenigen tijd, werd van deze plaats een beroep gedaan op de clubliefde van onze leden, om het oude houten bord op ons terrein, waarop de aankondigingen on zer wedstrijden plachten te worden ge-> plaatst, door een nieuw te vervangen. Deze oproep nu, is niet vergeefs geweest. Het verheugt ons, hier uiting te mogen geven, aan onze gevoelens van dank, aange zien wij in het bezit zijn gekomen van een keurig afgewerkt nieuw bord, dat zelfs niet ontbloot is van artistieke verdiensten. Des te meer zijn wij verheugd, daar dit blijk van medeleven, gekomen is van een kant, waarvan wij dit niet verwachtten, ja, niet mochten verwachten. Een onzer jeugdige leden, de aspirant Roelof van Nek, jongere broeder van onzen 2en penningmeester, heeft dit kranige* werk stukje geleverd, dat U allen wel onder de oogen zal komen. Juist voor ons Bestuurderen, die voor de moeilijkheden staan van de organisatie on zer groote vereeniging, die vaak stuiten op tal van bezwaren en soms in minder op gewekte momenten ons wel eens af vragen, waarvoor doen wij al dit werk, is dit bewijs van clubüefde en dat wel van een zoo jeugdig lid, een groote voldoening. Een aansporing van de zijde van de jeugd, om voort te gaan, om trots tegenslagen en minder prettige ervaringen, voort te gaan met den bouw van ons A.F.C.-huis, volgens de traditie, voor meer dan dertig jaren reeds door onzen grijzen ..Scha," gevestigd. Hoewel het ons aller wensch is, dat de A.F.C. eens tot de eerste klasse moge terug- ,keeren, kunnen wij ons ook in een lagere afdeeling veilig en sterk achten, zoolang wij onze clubgeest, zooals thans weder ge bleken is, weten te handhaven. Moge niettemin, het nieuwe Reclame bord, een symbool zijn van een nieuwe periode van bloei der vereeniging, welke 'Ons allen aan het hart ligt De Comm. van Mat. REDS' BAND. Na de reorganisatie, welke in den Reds' Band heeft plaats gevonden, is deze weder geworden, zooals de A.F.C.-ers en A.F.C.- sters dit verleden jaar gewend waren, het geen op de laatste A.F.C.-fuif reeds be wezen is. Wanneer er onder de muzikale A.F.C.- ers met jazz-neigingen nog personen zijn, die nog geen lid van den Reds' Band zijn, hopen wij gaarne, dat deze zich als zoo danig zullen opgeiven. Tevens verzoeken wij onzen donateurs, welke nog niet betaalden, de kwitantie bij eerstvolgende presentatie te willen voldoeo, want zonder geld kan zelfs niet „geband" worden STOOMHOUTZAGERIJ HOUTHANDEL - LOONZAGERIJ A.F.C.-ersbegunstigt onze adverteerders! TELEFOON 10 levert alle soorten INLANDSCH BESTEK HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs.

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 10