Café „Moderne" Leidscheplein 19-21, Amsterdam „STADION" de straten in het lieflijke Hoorn waren spie gelglad; heelemaal zonder vallen zijn we er niet gekomen. f We hadden terug gelukkig een sneltrein; L leuk, in Amsterdam zouden ze ons natuurlijk komen halen. Hangende uit de portieren reden we het perron langs. „Waar zijn ze nou?" riep er één. En daar stonden, als een armzalig groepje landverhuizers, Nic Selles, Lally Duson, Charles Lungen en de uitver korenen van Jaap van Nek en den jongsten Ruijs. „Wat is er hier gebeurd?" vroegen we ver wonderd, toen we al die uitgestreken ge zichten zagen. „Vragen jullie dat nog? Prettig hoor, om den beslissenden wedstrijd met 40 te ver liezen." En toen bleek, dat overal in de stad te lezen stond, dat A.F.C. met 4—0 verloren had. We hebben natuurlijk iedereen opgebeld en later, in de Bor, werd het een teeder en ontroerend wederzien.} Bijna op den dag aT een jaar geleden ver scheen een bulletin van ons blad: A.F.C. II kampioen reserve 3e klasse. En met als slot van het artikeltje: A.F.C. IInaar de reserve 2e klas. Ook nu, evenals toen, mag de vereeniging maar één doel hebben waar ieder, zoowel speler als supporter, aan moet medewerken: A.F.C. 11 NAAR DE RESERVE le KLASSE. QFFICIEELE MEDEDEEL1NGEN. Adreswijzigingen gelieve men direct op te geven aan den Secretaris, Postbus 791. Boetes. Den laasten tijd nemen de boetes onrust barende afmetingen aan. Behalve aan onjuiste invulling van ruil- Koopt Uw Sigaren en Sigaretten in het Sigarenmagazijn Amstelveenscheweg 216 - Tel. 24329 formulieren zijn deze hoofdzakelijk te wij ten o.a. aan het te laat verschijnen van spe lers op het speelveld. Het Bestuur is van meening, dat op deze wijze niet kan worden voortgegaan en heeft dan ook beslo.en van heden af boetes, we.ke door schuld van leden verkregen worden, op deze leden te verhalen. Den aanvoerders wordt verzocht de hand te houden aan de reglementaire bepaling, om wegblijvers zonder bericht of te laat komers aan den Secretaris op te geven. Deze zulten dan voor boetebetaling in aan merking komen. Verzekering. Er bestaat gelegenheid zich op voordeelige tvijze tegen ongevallen te verzekeren. Wan neer minstens 25 leden zich hiervoor aan den Secr. opgeven, kunnen zij zich tegen betaling van een premie ad Fl. 0.75 per jaar verzekeren tegen ongevallen op het voetbalveld in wedstrijden gekregen; uitbe taling van Fl. 1000.— bij dood tengevolge ran een voetbal-ongeluk. Fl. 3000,bij levenslange invaliditeit. Fl. 6.per week bij tijdelijke invaliditeit Elk meervoud dubbele premie. Wij wijzen onze spelers er ten overvloede op, dat het ingevolge de amateursbepa lingen aan Besturen van Vereenigingen ver boden is, bij ongevallen aan spelers over komen, geldelijke tegemoetkomingen uit de -Dbkas te geven. Cricket. Ingevolge den uitgesproken wensch ap de 1.1. gehouden algemeene vergadering om nader bekend te maken, welke overeen komst met de A.C.C., betreffende het be spelen van ons veld getroffen is, deelen wij mede, dat voor de cricketwedstrijden ons C. J. de Boer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Cigaretten tegen verlaagde prijzen. Voor Leden en Donateurs der A. F. C. 10 pCt. Korting op Sigaren per kistje. Sportuitslagen worden bekend gemaakt. Eiken Zondagavond CETEM verkrijgbaar. P. BOOKELMAN (DON. A.F.C.)

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 5