Uitslag Colportage-Wedstrijd. L. Flierman, Frans de Vilder en J. Schooneboom Op de 3e Februari gehouden Soirée, werden de prijswinnaars bekend gemaakt van den Colportage-Wijdstrijd. De volgende Heeren boekten de meeste advertenties voor ons blad HULDE, HEEREN! R. I. T. A. In een gezel.ig tempo rende ik de kamer op en neer, want een gezellig kiespijntje tergde mij en U weet allemaal wel wat dat zeggen wil. Een kloek besluit de deur uit, op een hol letje naar den tandarts en natuurlijk was onze vriend: Henri Schaap Jr., Tandarts Nieuwe Heerengracht 109a de man, die mij ervan verloste. Niet alleen ben je dat als ,goed A.F.C.-er verplicht, maai je moet ook aan je portemonnaie denken in deze benarde tijden en aangezien bovenge noemd adres goed en goedkoop is, beveel ,k het ten zeerste aan. Danig opgelucht wande'de ik terug, en mijn eerste werk was het opsteken van een sigaret, wat niet anders kon zijn dan een Turmac Queen's Palace lie men in alle goede zaken kan verkrijgen, 't Bracht mij heelemaal weer in mijn oude doen, 'k voelde mij weer zoo lekker als kip, en nu toch aan den wandel zijnde, besloot k voor mijn huisbaas een paar sigaren m^e le brengen, (waar vindt je nog zulke kost gangers?) en waar kon ik die beter halei lan bij: Het Sigarenmagazijn „Stadion" Amstelveenscheweg 216. Je adres voor rookende A.F.C.-ers! Bang dat mijn hospita jaloersch zou wor den, nu .ik haar man zoo tracteerde, besloot k even langs Het Bloemenmagazijn van D. Ellens Amstelveenscheweg 93 te loopen. Zoo gezegd, zoo gedaan, maai ap weg naar huis zijnde (die weg zou zijn, zooals mij later bleek) schoot mij te binnen, dat een mijner kennissen verjaarde en daar toch ieder ieven moet, belde ik J. W. Welsch Bloemenmagazijn Oosterpark 11 Telefoon 51288 wetende dat, als ik daar iets bestelde, het keurig verzorgd zou worden en op tijd. Onder al die bedrijven was ik behoorlijk dorstig geworden en wipte bij Café „Royal" Koninginneweg 212 binnen, U allen beter bekend als „Eggers" Na een kleine versnapering stapte ik op, daar ik nog richting stad moest. 't Eerst bezocht ik G. J. Eilers Co. Kalverstraat 43 waar ik mijn sportuitrusting aanvulde wat hoog noodig was, en dit adres is ook voor andere |s portbroeders aan te raden, want een belangrijke reductie valt hun ten deel, als lid van A.F.C. Dat was ook weer achter den rug en wel gemoed verder stappend, dacht ik er aan, hoe ongelooflijk veel een men ch toch doen kan, als de wil er is. (Denk hier eens aan apelers van A.F.C.) Steeds schoot mij weer iets te binnen (deze keer geen proppen) wat hoog noodig meegenomen moest worden. Mijn volgend doe wa; nu een Tjst machtig te worden, om een ets, die ik gratis cadeau roor niets en niemendal had gekregen van een liefhebbenden vriend. Als vanzelfspre kend kwam ik terecht bij de Kunsthandel van L. FReeker P. C. Hoofdstraat 75. 't Duurde wel een half uur, eer ik daai o-oed en wel weg was, want de keuze was er zoo enorm groot, dat ik bijna niet kon besluiten. Gelukkig vond ik toch wat ik noodig had en verdween, want mijn tijd schoot op en er was nog meer werk aan de winkel. 'k Kwam dan ook zoo haastiglijk de wan kel uitstormen, dat ik bijna werd aangereden A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 15