Toch zijn we dit jaar allen IVlin of meer in ons sas Al wordt het eerste elftal Nog steeds geen eerste klas. Per saldo kan maar eentje op het eere plaatsje staan Maar 't volgend jaar Gelooft U maar Dan staan ze bovenaan. Want A.F.C. die gaat toch nooit verloren Wie eenmaal A.F.C.-er is die blijft Wie eenmaal ons rood-zwart heeft uitver koren Die kent de prikkel die ons allen drijft Vanaf ons eerste tot de adspiranten Ouden en jongen werken allen mee Aan de A.F.C. is aller hart verloren Er is toch maar EEN A.F.C. Op zoo'n applaus daar geven We een coupletje toe En luistert u nou even Dan zult hooren hoe. Den Dames A.F.C.-sters Is dit couplet gewijd Die leven mee Met A.F.C. Die deelen in den strijd. Aan een A.F.C.-er is hun hart verloren Nou staan ze eiken Zondag aan de lijn. Een A.F.C.-er is de uitverkoren Dus willen zij bij A.F.C. steeds zijn Zes dagen reppen ze de vlugge handen In huis of school, in winkel, atelier, Maar Zondags zijn ze waar altijd hun hart is Hun hart, dat is bij A.F.C. x 3 FEBRUARI 1927. A.F.C. vierde feest, honderd vijf en twintig [man. A.F.C.-sters, A.F.C.-ers met hun sjabbes- [pakkie an, Waren naar Bellevue getogen, Om te toonen, wat zij op allerlei gebied [vermogen. Piet was natuurlijk de conferencier, Onze Pisuisse bracht weer eenige honderden [kilo's stimmung mee, Vooral het zingen heeft hij goed aangeleerd, Ik heb zelfs een hooge C van hem genoteerd. De Reds Band was in grootschen vorm, Jongens, wat jullie presteerden, was enorm, Als Pieksma's embonpoint zich nu maar wat [meer openbaarde, Kon 't best zijn, dat jullie snel Paul [Whiteman's Band evenaarden. Het leek wel, of Koeslag en Kappelhoff jaren [samen hadden gemusiceerd, Ze begrepen elkaar volkomen, het liep [gesmeerd. Combinatie is alles en daarom zou ik, hoewel ['t bevreemding zal verwekken, De Elftal-Commissie adviseeren, die twee [maar eens in 't eerste te laten backen! Toen kregen wij het optreden van Mevrouw [Mistinguet-Rood. Die ons o.a. een realistische creatie van een [apachenmeid bood, Zij was uitdagend, aanhankelijk, enfin, van [alles tegelijk, Het toonbeeld van apachen-lieflijkheid. Voor ons A.F.C.-ers is 't echter niets, want Wie zou 't bij zoo'n vrouwtje durven wagen? Verlof voor een clubavond te vragen? Hoewel ik geen jenever lust, Werd mijn afkeer toch geheel gesust, Door de geweldig geestige manier, waarop [het trio, Nel, Piet en Jan Zongen van de aantrekkingskracht, die [jenever hebben kan. Dat was cabaretkunst en reclame van de [bovenste plank, Naar ik hoor, kregen zij tenminste van Bols [diverse kruiken thuis tot dank. De andere aanwezigen deden ook hun best, Zij hebben gedanst, gezongen en hun dorst [gelescht. Men danste ook 's werelds grootste noviteit, De charleston, een trainingsmiddel bij [uitnemendhe; Toch is 't noodzakelijk dat bij 't volgend [festijn, Fred als scheidsrechter aanwezig zal zijn, Om bij charleston, black bottom te fluiten, [als hij iemand snapt, Die steeds maar tegen je scheenen trapt! Ik heb nu, geloof ik wel, alles vermeld, Maar dit wil ik nog zeggen, het was zooals [wij het ons hadden voorgesteld, Een feest van A.F.C.-ers, vrienden onder elkaar, Van zulke feesten is één te weinig in 't jaar! Bébé. A.F.C.-ersbegunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 14