Le Tailleur Moderne 13 Schaf in zeer hoog aanzien staat, zal dit bericht buitengewoon veel genoegen doen. Onder de sprankelende leiding van Piet Vermeulen ver.iep het diner inmiddels uiterst gezellig, er behoefde niet meer, zooals vroe gere jaren, gepeechd te worden op wat onze elftallen kunnen bereiken, er kon ge klonken worden op wat de ploegen dit jaai bereikt hebben. En dit kwam de feestvreug de wel zeer ten goede. Onnoodig te zeggen, dat de avond een groot succes geworden is. Er waren veel bezoekers, er was onze onvolprezen Reds Band, er waren cabaretiers, voortkomen de uit eigen vriendenkring, die den avond met hun liedjes en muziek vulden en er was Piet Vermeulen, die wanneer die boekentent van 'm geen goudmijn meer is zoo de bühne in Gaité kan opstappen en dan de populairste conférencier zou zijn, die onze goede Amstelstad ooit binnen haai muren gehad heeft. Wat onze „specialiteiten" aangaat, aller eerst hulde aan onze nieuwelingen Piet v d. Velde en z'n sweetheart, die met Jan Snelleman (bokst, charlestont, speelt op bruiloften en partijenenke'e songs voor gedragen hebben, wel zoó goed, dat dc zaal daverde van applaus. Dan waren er Tinus Koeslag en Kappelhol die ons muzikaal genot verschaften en mej Rood, die opnieuw bleek, een goed decla- matrice te zijn, doch1 in de keuze van haai liedjes minder gélukkig was. Ten slotte zorgde Piet voor een verras sing door een zelf vervaardigd gedicht vooi te dragen. We laten dit gedicht hier in extenso volgen, doch wi'len d-t verslag niet eindigen alvorens namens geheel- A. F. C allen, die meegewerkt hebben, onzen avond tot een succes te maken, hartelijk dank te zeagen. Thans Piet's heldendicht: (Wijze: Ich hab 'mein Herz 'in Heidelberg verloren). 'k Wil U een liedje zingen van onze A.F.C. Die leeft nu dertig jaren en bovendien nog twee. De oudste club van Mokum Is twee en dertig jaar. Gelooft U maar Kant en klaar Is het refrein nu daar. Ik heb mijn hart aan A.F.C. verloren Reeds als een jongen vond ik het er fijn Nu zie 'k in al die jeugd mijn jeugd her boren, Dezelfde stomheid en dezelfde gijn. Zoo af en toe een schatje of een borrel 't Blijft er alles in the same old way Ik heb mijn hart aan A.F.C. verloren Mijn hart dat blijft bij A.F.C. (n al die lange jaren Hadden we een Bestuur. Dat kan ik U verklaren, Meest was dat baantje zuur. Ms alles goed ging hield er Een i edereen zijn kop, Maar bij een sof, Of bij wanbof Riep ieder om een strop. Een A.F.C. bestuurslid is verloren Di? kent geen mazzel meer en ook geen gijl Als zondebok is-ie steeds uitverkoren En elke makke die er is, is zijn. Een A.F.C. bestuurslid is een stakker Als alles tegenloopt, is-ie een p Maar loopt de zaak, dan is-ie voor de bakkei Zoo was en is 't in A.F,C. Dan is er een commissie Zet 't elftal in elkaar. Maar h eusch, met uw permissie Het resultaat is naar. Een linkshalf of een rechtsback Ze kennen geen verschil En op een keer zie je een heer Die keeper is, als spil Een troost rest U, elftal-commissie leden Zoo is het ook al twee en dertig jaar. Nog nooit was iedereen geheel tevreden Maar meestal had een ieder een bezwaar Zoo was het en zoo zal het altijd blijven Eerst als ze dood zijn, zijn ze pas tevree Misschien, dat ze dan nog met Petrus kijven Zoo zijn we nou in A.F.C. ROKIN 82 - TEL. 45051 - A'DAM Uitsluitend Engelsche en Schotsche Stoffen Heeren Kleedermakerij Heeren Mode-Artikelen Rekening-Courant Systeem A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Sb

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 13