Tandarts HENRI SCHAAP HEHRI SCHAAP Ir., lid van A. F. C Nieuwe Heerengr. 109a t.o. Wertheimpar „STADION" 6 mers. De competitie heeft hen geleerd, dat een voorsprong nog geen overwinning be- teekent. Tinus en Herman kregen gelijk. Thans begon A.F.C. los te komen en bij onze tegenpartij deden zich de vermoeienis sen van den eersten dag gelden. Lungen was geweldig op dreef en onder competitie- enthousiasme werd de achterstand ingehaald en samen met Wolters tot 5-3 opgevoerd. Ik dacht werkelijk, dat we thans weer den uit slag 54 zouden krijgen, nu in ons voor deel en dit zou alleraardigst zijn geweest. Het mocht niet zoo zijn; het werd 63. Alles ademde een goede geest in dezen wedstrijd en dit overzicht geeft er ook blijk van. Alleen een momentje voor de over dekte tribune was het even mis, zoo zelfs, dat aan de overzijde van het veld RobuFs rechts half (was hij niet uit het 5e?) de opmerking maakte, dat het aan dien kant gelukkig wat kalmer ging, hij achtte zelfs den tijd gekomen om over een flesch wijn te gaan praten. Ook Charles was op één punt te actief voor een friendly game, zij het dan, dat hij volkomen binnen de spel regels bleef. Wat te zeggen over het verdere verloop. Eggers natuurlijk. Overmatige drukte Schaf in den kring en onze groote Arie Metz van den uitwedstrijd (waar was hij djezen dag?) eveneens aanwez g. Eigenlijk overbodig te zeggen dat het gemütlich was. Vergis ik In overleg met de redactie van c A.F.C. „Schakel" heeft ondergeteek de besloten, den leden van A.F.C. hun huisgezin, tandheelkundige handeling te verleenen tegen geret ceerde prijzen terwijl tevens 5 p van het kwitantie-bedrag wort afgestaan ter versterking van t „Schakel" kas. TANDARTS Telefoon 33338 mij niet, dan waren ook de Robur-dames wel tevreden al kunnen wij in Amsterdam dan mei zooals in Alkmaar op Zon- en feestdagen dansen. In Schiller opnieuw réunie, waar aan het diner Klück en Jan sen namens Robur, en Broeksmit en v. Nek voor A.F.Cvan hun respectievelijke ge voelens blijk gaven. Am den trein mocht schrijver dezes vele lieve vrouwenhandjes drukken en harte lijke joviale woorden wisselen met onze tegenpartij. Later in de Bordelaise een beetje nagepraat met Robur-achterblijvers, die er den voorkeur aan gaven Amsterdam nog een beetje intenser te beschouwen. Het is niet te veel gezegd, als ik na dezen wedstrijddag tot de conclusie kom, dat deze 2 oude vereenigingen elkaar zoodanig heb ben leeren kennen, dat er heel wat moet gebeuren, voordat ieder weer zijn eigen kant uitgaat. Integendeel, ik geloof, dat in het bitteruur alweer de datum voor een volgen den wedstrijd vastgesteld werd. Vooral de veteranen betoonden hierbij interesse. Ik wil besluiten met denzelfden zin als in mijn vorig verslag van onze reis naar Apeldoorn: „hartelijk dank voor den aardi- gen sportieven wedstrijd en ik voeg hier gaarne aan toe, dat het A.F.C. aangenaam zal zijn t.z.t. de kennismaking te hernieu wen". A.F.C. hoopt dit wederom van gan- scher harte. Speler. ALCMARIA VICTRIC—A. F. C. Het is niet zoo zeer, dat hier een verslag over dezen wedstrijd wordt gegeven dan wel dat eenige opmerkingen naar aanleiding van deze match worden gemaakt. 'Het zij ten overvloede medegedeeld, dat wij na 6O achterstand ten slotte met 63 ver loren. Waarover ik een woordje zeggen wil, is Koopt Uw Sigaren en Sigaretten in het Sigarenmagazijn Amstelveenscheweg 216 - Tel. 24329 Spreekuren: 23 en 6.307.3 behalve Zondag A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerderst Cigaretten tegen verlaagde prijzen. Voor Leden en Donateurs der A. F. C. 10 pCt. Korting op Sigaren per kistje. Sportuitslagen worden bekend gemaakt. Eiken Zondagavond CETEM verkrijgbaar. P. BOOKELMAN (DON. A.F.C.)

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 6