Louis Reijners G. J. EILERS Co. Tenslotte de midvoor Lungen stelt zich zeer goed op, speelt' een goede induvidueele partij en vergeet hierdoor de combinatie wel eens, het plaatsen naar de vleugels is overigens uitmuntend. Het geheel is een elftal, dat zeer zeker aan het hoofd der afdeeling kan en moet komen, nog iets meer fighting-spirit en onderling overleg, dan zal het wel gaan. Eversharp. ROBUR TE GAST. Begin December kwam er een in bijzonder prettige bewoordingen gesteld schrijven bin nen van Robur et Velocitas, met de mede- deeling, dat zij een Kersttoer arrangeerde en gaarne den lsten Kerstdag te Alkmaar en den volgenden dag tegen A.F.C. wilde spelen. Wij, die dank zij de bekende om standigheden niet zoo gemakkelijk gastheer kunnen spelen, kregen hier echter een schit terende gelegenheid om op bescheiden wijze de ontvangst, die A.F.C. in Mei 1925 in Apeldoorn genoot te revancheeren en ons Bestuur aarzelde dan ook geen moment. Piet Wessel, Dick Bessem en Jaap van Nek, daartoe aangewezen, haalden Robur van den trein. Daar waren ze weer, onze goede oude bekenden als Tinus Eijkendal, Klück, Feith, Jansen (geen A.F.C.-er, die destijds in Apeldoorn is geweest zal ooit de AMSTERDAM Mo der ne Drijf wer ken Geperst Stalen American Pulleys Complete Drijfwerk Installaties RUBBER DRIJFRIEMEN Transport- en Elevator Banden manier vergeten, waarop de laatste kennis met ons maakte) e.a. Het gezelschap liefst ca. 25 dames en heeren zag er een beetje verwaaid uit als gevolg van de vermoeienis sen in Alkmaar en streek gaarne in Suisse neer om de verloren krachten door koffie en broodje terug te winnen. Direct gezellige atmosfeer met al die glun dere gezichten van menschen, die een toer maken. Wij kennen dit uit ervaring. Gelijk een bruiloftsstoet begaven' wij ons in een serie auto's naar het veld, de Robur- dames blij dat A.F.C. zich de weelde van een overdekte tribune kon veroorloven, wat toch gedeeltelijk beschutte tegen de scherpe kou van den 2en Kerstdag. Robur kwam uit met het competitie-elftal met 3 invallers, maar versterkt door Jansen en de eeuwige doodgemoedelijke reserve Jan Kempers, waartegen A.F.C. zich opstelde met: d. Haaxman, a. v. d. Velden en Ruijs, m. Korneman, Neseker, Duson, v. Wijbenga, Tienstra, Lungen, Wolters, Van Nek. De Oostelijken loopen goed van stapel en zitten steeds voor ons doel met gevolg, dat we gauw 10 achterstaan en zelfs in een minimum van tijd Haaxman nog 2 maal den bal uit de touwen moet halen. Onze Apel- doornsche vrienden passen zich beter aan het harde veld aan, dan wij en vooral onze backs beginnen vreemd te schutteren. Doch ook wij komen aan het woord, d.w.z. zetten bescheiden aanvallen op die geen resultaat opleveren. Het gaat thans gelijk op en de wedstrijd is het aankijken heel goed waard. De tribune waar het A.F.C. element met den Robur-aanhang knus bij elkaar zitten, amu seert zich en warmt zich door het zingen van een schoon lied. Rust 30. A.F.C.-ers minder tevreden. Roburianen schudden desondanks bedenke lijk het hoofd. Zij kennen hun pappenhei- (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! 3

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 5