8 van genoegelijkheid en vriendschap, die een avond als deze tot zulk een groot succes kan maken. Om negen uur al zat er „gang" in en toen een uurtje later de cowboyhoeden zelfs den meest jongensachtigen voetballer en cricketer in een man veranderd hadden, steeg de vreugde ten top. Toen vond de onvergelijkelijke en onvervangbare manager Piet Vermeulen het juiste oogenblik aange broken om het vRad van avontuur" te laten draaien. De loten voor de „kostbare" prijzen vlogen weg, dochwie niet het geluk had den aan het tafeltje Van DijkHuijer ie zitten, kregen niets! Die konden zich echter troosten met de geestige voordracht van de dames Sabelson en Daudey, die de belangrijkste gebeurte nissen, uit het leven van de A.C.C. de revue lieten passeeren. Dat ze den ongeveer in een knoop zit- tenden souffleur een koele dronk aanboden, pleit inderdaad voor het goede hart van de dames! Al evenveel succes boekte Piet Vermeulen die eenige liedjes declameerde, welke vei ligheidshalve in het Duitsch luidden. En zoo was gaandeweg het uur voor het souper aangebroken. Dit souper, het eerste dat onder de auspicieën van A.C.C.A.F.C. in de nieuwe Bor gegeven werd, beantwoordde ten volle aan de hooggestemde verwachtingen. De tafels waren keurig verzorgd en het souper, bereid in de van ouds bekende Bor-kombuis was voortreffelijk. Met een paar korte woorden heette Piet ons welkom en deed de verblijdende mede- deeling, dat de sluizen der welsprekendheid pas aan het dessert geopend mochten wor den. Een verstandige maatregel! Hebt U wel eens soupers of diners mee gemaakt, waar iedereen direct mag spee chen? Dan beginnen de toehoorders altijd STOOMWASSCHERIJ „HOLLANDIA" ZANDVOORT J. H. G. WEEN1NK - TELEFOON 287 Prima helder Waschgoed, in zuiver duinwater gewasschen zonder schadelijke bestanddeelen Gesteven, Gemangeld en Gevouwen 30 CENT PER KILO Opgemaakte wasschen volgens Prijscourant Eigen autotransport dagelijks op Amsterdam Maandag halen Vrijdag thuis met de grootst mogelijke belangstelling te huichelen; doch zoo gauw staat de soep niet op tafel, of hoe langer hoe meer hon gerlijders vallen op de soep aan en laten den feestredenaar in z'n eentje doorgaan. Zooals gezegd, hier mocht alleen aan het dessert gesproken worden en dus had den de sprekers nu de onverdeelde aand cht. Allereerst sprak Jan Prent. Hij slaagde er waarlijk in, niemand te vergeten en alle paarden, die de haver verdiend hadden, kregen die haver ruimschoots. Piet Vermeulen vooral kreeg een hartelijk complimentje en het hem daverend toege zongen „and he is a jolly good fellow" kon hem overtuigen, hoe wij allen zijn on vermoeid organiseeren van onze feestelijk heden appreciëeren. Ook that foolish band kreeg een welver diende pluim en waarlijk, deze dilettanten hebben een ensemble, waar menige be roeps-band een voorbeeld aan kan nemen! Dan bood Schaf namens A.F.C. een cricket bal aan en sprak van Milligen namens „te Werve." 't Was onder de bedrijven door al drie uur geworden, nog even werd een dansje gemaakt, toen zakten we langzamerhand naar onze haardsteden af. WENSCHEN. Ademloos volgde ik het spel van onze jongens op het ons zoo welbekende groene tapijt aan den Wandelweg. P!o'.se!oos een tik op mijn schouders en omkijkend ontwaarde ik de Pa van vriend „Schakei", die minzaam knikkend mij spra keloos deed zijn, door te zeggen, dat hij binnen eenige dagen copie verwachtte. Be wegingloos zat ik hem aan te staren, maar onmeedooge doos herhaalde hij zijn verzoek, zoodat ik besloot het hem per „Van Gend en Loos" te doen toekomen. Ondertusschen constateerde ik met genoe gen, dat in het veld de tegenpartij machte loos was. Hulpeloos, nog steeds copieloos en moe deloos door al dat vruchteloos gepeins, loos de ik een diepe zucht. Langer dan gewoonlijk bleef ik dan ook op het sportterrein rondkijken over het veld en de verdere inrichting, en mijn gedachten richtten zich onwillekeurig naar hetgeen wij thans op zooveel andere sportvereenigingen voor hebben ennaar wat nog voor ons te wenschen blijft. Dit met het oog op de komende „Sint" A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 8