Firma H. ERKELENS MIJ. „SOPHIA" 6 de meerderen. Tot rust was de score blank, doch na de thee kwam A.F.C. zoo over donderend opzetten, dat we met een 30 overwinnig (dank zij Charles Lunge en Piet Wolters) het station weer konden opzoeken. De stemming bij Eggers was natuurlijk reusachtig. Het leek daar wel „het groote hoofdkwartier", waar steeds maar weer overwinningen van de troepen binnenko men. We zaten al na te genieten van de overwinningen op Alcmaria Victria II, H. V.C. II, enzoovoort. Maar toch waren we niet rustig, 't werd kwart voor vijf, vijf uur, Amersfoort kwam piet door. Er werd in de gauwigheid een sweep-stake georganiseerd met een kwartje inzet. Bijna allemaal waren de borrelklan ten optimistisch over den uitslag. Alleen de penningmeester niet, maar dat brengt z'n baantje mee! Ook Bosch (die door iedereen Gé wordt genoemd, behalve door z'n broer Jan, die Bosch tegen Gé zegt) was onzeker, mompelde aldoor „happie" tegen zich zelf, tot de telefoon ging. 0 gewonnen heeren", schreeuwde Eggers en de heele kliek stond te juichen en te dansen van plezier! De opbrengst van de sweep-stake werd onder aanvankelijk protest, ten gunste van de Schakel-kas „verwendet". (I. Gal). II EN III. Onze N.V.B. reserves houden zich in hun hoogere afdeelingen toch maar kranig! Het tweede staat royaal bovenaan, het derde ook, doch dat is, voor de in deze Schakel gepubliceerde stand althans, meer te danken aan de gewijzigde opmaking van de ranglijst. Dit neemt echter niet weg, dat ons derde der vereeniging een wel zeer groote dienst bewijst. We hebben verleden seizoen hemel en aarde bewogen, om het derde te laten promoveeren, dus niets kan ons we'lkomer zijn dan een eervolle positie voor Jan Alandt en z'n volgelingen. In de afgeloopen maand werd, ('t was te wijten aan schandelijke onvolledigheid) van Hercules II met 41 verloren. De vol gende reis naar Utrecht bracht beter resul taat. In een zeer gemoedelijken wedstrijd (de grensrechters stonden naar U.V.V. Hilversum te kijken en Jan Alandt cheerde per abuis voor A.F.C. inplaats voor U.V.V.) kreeg U.V.V. III met 4—0 klop. Gepas seerde Zondag was de hekkensluiter, H. V.C. II op bezoek, welk elftal echter lang geen zacht eitje bleek te zijn. Vóór de rust stonden wij voor met 20, na. de thee werd het 21, 31, 41, 42, 43 en ten slotte 53. Spanning te over dus! Van de 9 wedstrijden hebben onze jonge reserves er slechts 2 verloren, 't kan er mee door! Ons tweede was deze maand slechts twee maal in het veld, n.l. tegen Blauw-Wit III en Alcmaria Victrix II. De eerste wedstrijd had een teleurstellend verloop; onze lui brachten het niet verder dan een 1 1, hoe wel een 'kleine overwinning voor ons een reëeler uitslag geweest was. Immers werd ons tweede doelpunt wegens buitenspel ge- anuleerd, een beslissing, waarover zwaar gediscussieerd werd. De wedstrijd tegen Alcmaria Victrix II bracht een even verdiende als schitterende 71 overwinning. Over alle linies was onze ploeg beter, ondanks goed spel van den Alkmaarschen doelverdediger knalden Han- nema, Robles, Stroobach en andere cracks het leer in het doel der gasten. De wraak op Alcmaria, dat in 1924'25 de degra datie van ons tweede naar de 3e klasse tot een feit maakte, was werkelijk buitenge woon zoet. WIJNHANDEL - SLIJTERIJ BOTTELARIJ Het meest bekende en vertrouwde adres van prima Wijnen, Gedistil leerd, fijne Likeuren en geimpor- teerde Cognacs. OVERTOOM 284 TEL. 22961 Doet Uw inkoopen voor Huishou delijke en Luxe-Artikelen Gero- Zilver en Alpaca enz. bij j SOPHIALAAN 36 - TEL. 29862 I Solide Artikelen Billijke Prijzen A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!'

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 6