14 doelpunten voor en 19 tegen gescoord zijn. Zij moeten nog spelen: Thuis tegen Velox 2 en 't Gooi 2 en Uit tegen Vriendenschaar 2, Ajax 3 en 't Gooi 2. Het derde zal ook nog voor heete vuren ko men te staan, wil het aan het hoofd der af- deeling eindigen. De wil is er ongetwijfeld. En de capaciteiten ook, als maar ieder „makes the best of it". Wat echter tot nu toe door dit „troetelelftal" reeds verricht is, dwingt al bewondering af. Op eclatante wijze heeft dit elftal de inder tijd gevoerde actie van het Bestuur voor de promotie gerechtvaardigd. Hulde en good luck verder. Het vierde elftal staat op de tweede plaats, met van 8 gespeelde wedstrijden 6 overwin ningen, en 2 nederlagen, dus 12 punten en 34 doelpunten voor en 15 tegen. O.V.V.O. 2 staat bovenaan met 13 punten uit een gelijk aantal wedstrijden. Het program ma luidt nog aldus: Thuis tegen: O.V.V.O. 2. Amstel 2, S.D.W. 2 en Uit tegen: Sloterdijk, Avanti, Swift, Ajax en V.V.A. Hoewel het programma nog vele voetangels en klemmen biedt, vertrouwen we er toch op, dat de spelers hun reeks van overwinnigen zullen voortzetten. Zij hebben getoond voor hunne taak berekend te zijn. Als ieder zijn taak verder kent en plichtsgetrouw aanwezig is, dan zal ook dit elftal den penningmeester aan het eind van het seizoen grijze haren be zorgen voor de financiering van de kampioen:,- fuiven. Het devies zij hier: Op naar den N. V.B.! Het vijfde elftal staat met 10 punten uit 6 gespeelde wedstrijden, bovenaan. Slechts een wedstrijd werd verloren; totaal 27 doelpunten voor en 11 tegen. S.E.V. 2 heeft hier 11 pun ten uit 7 gespeelde wedstrijden en ligt dus op den loer om ons de leiding te ontnemen. Maar dat zal hun niet meevallen. Frita waakt als de wachter van den toren en zal er wel voor zorgen, dat de leiding niet meer wordt afgestaan. Thuis moet nog gespeeld worden tegen: S. C. A., E. D. W-, Blauw Wit en Tavenu en Uit tegen: D.S.V., S.E.V., Tavenu en D.W.V. Als men daar nu maar krachtig volhoudt, zullen we ook voor hen kunnen jubelen. Maar ook hier geldt het dat allen steeds present dienen te zijn. Dat vervloekte absentisme heeft ons al wat parten gespeeld. Het zesde elftal heeft 8 punten uit 7 wed strijden. De kans op de eereplaats is, hoe wel nog niet geheel verkeken, toch wel zeer „fraglich" geworden. Maar mogelijk blijft het altijd nog. Er is niets meer wisselvallig, dan voetbal. Men sprekt niet voor niets van „The glorieus uncertainty of football". In ieder geval zal het zesde toch niet al te veel willen afsteken bij onze andere elftallen en er wel voor weten te zorgen, eene zeer behoorlijke plaats in te nemen. Er kan nog veel bereikt worden en we ge- looven, dat de verlovingsfuif van den enthou siasten aanvoerder gevierd zal worden, terwijl de tweede plaats, of mogelijk wel de eerste bereikt zal zijn. De aanvoerder is er heusch zeker van, dat hij den huwbaren leeftijd bereikt heeft. Aan de Junioren hebben wij onlangs eene beschouwing gewijd. Na de nederlaag tegen V.V.A. hebben zij de kans op de eereplaats aanmerkelijk verzwakt. Mogelijk blijft deze nog altijd, maar dan ook moet er uit een heel ander vaatje getapt wor den als dien beruchten Zondagmorgen, toen we den heer Langevoort stiekum tegen een paar adspiranten hoorden zeggen: Jongens, dit is de eerste stap voor jullie naar de me dailles. Wat hij daarmede bedoelde, is mij niet erg duidelijk. De junietjes hebben uit 9 wedstrijden 13 punten weten te sleepen en moeten nog thuis spelen tegen Blauw Wit, D. W. V eïb best eens doen, wie weet?Laten de Aspiranten maar niet te hard zeggen, dat ze e medailles al hebben. Wat zegt U. Obser- V? D. )e Adspiranten (A.s. winnaars van de 11 schitterende draagmedailles Natuurlijk Observer, neem ik Uw voorstel, 'ervat in de laatste „Schakel", aan, ik zou rouwens geen leven meer hebben bij de jon- ;ens, als ik dat afsloeg. Na mijn vorig rapport peelden de adspiranten thuis tegen D.E.C.; Velke wedstrijd gewonnen werd met 70. )en 20en November een ingelaschte thuis- /edstrijd tegen Woodward (op dat oogenblik 'og ongeslagen), gewonnen met 30, niet- egenstaande na de rust, door uitvallen van )tto, met tien man gespeeld werd. De week daarop /onze laatste thuiswedstrijd tegen \jax, welke met een sterk elftal uitkwam; doch evenals uit, werd ook nu weder met 41 van hen gewonnen. Wij hadden in dezen wed- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 14