13 strijd, evenals tegen Woodward, de beschik king over de beide adspiranten, welke ge regeld de Junioren completeeren. Door deze overwinningen staan de adspiranten nu rela tief bovenaan met 11 punten uit 7 wedstrij den, gevolgd door V.V.A. met 9 punten uit 6 wedstrijden. De jongens hebben mij beloofd er alles op te zetten, dezen stand op de rang lijst nog hooger op te voeren; ze hebben ech ter slechts uitwedstrijden voor den boeg, waar van de zwaarste zijn Woodward, V.V.A. (nog ongeslagen), en Blauw Wit (waarvan verlo ren werd). Ik vertrouw echter, dat deze moei lijkheden overwonnen zullen worden, niet het minst omdat ik weet, dat ze stuk voor stuk hun best doen. Bovendien is het een aardige ploeg om te zien spelen en zou het voor hen prettig aandoen, als „hoogere A.F.C.-ers" eens „acte de présence" gaven. Wij beginnen Zondag 19 December uit tegen D.W.S. om tien uur 's mor gens, bijeenkomst half tien eindpunt lijn 5 (Spaarndammerdijk). Wie komt er? Niet drin gen, s.v.p. AAN HET EINDE DER EERSTE HELFT. Sectie Halt! Zet af geweer! Op de plaats rust! Ziezoo, nu hebben we even tijd voor een., overweging, wat we allemaal achter den rug hebben en wat ons nog te doen staat. Even gelegenheid daartoe nebben, hei cwaï oude Meer gaan aanmoedigen. j Om 2 uur op ons veld A. F. C. -Hercules: Om 11.30 uur D. W. V. 2A. F. C. 5. Om 2 uur Jos 2A. F. C. 6. En om 10 uur D.W.S. b.A. F. C.-adspi-; ranten, terwijl het tweede elftal in Hoorn: speelt tegen Hollandia 2. Spelers en enthousiasten, allen dus present.; OBSERVER. CLUBLIEFDE. I De A. F. C. loopt nu reeds ettelijke tien-: tallen jaren mee in het Nederlandschei Voetbal. i En ze heeft het in al die jaren goed gedaan.; Wel niet ieder jaar direct kampioen van; Nederland of gewestelijk kampioen of zoo iets.; Ook heeft zij schijnbaar niet die aandacht,; welke eene bejaarde, maar nog lang niet af-' tandsche dame wel. verdient. Hoewel het haar aan betuigingen van geest driftige belangstelling niet ontbreekt. dus uitblazen. Bezien we den huidigen stand van zaken van Ons eerste elftal. dan is deze nog lang zoo slecht niet. We staan na elf gespeelde wedstrijden op de tweede plaats, met 6 overwinningen, 2 ge lijke spelen en 3 nederlagen. Dus totaal 14 punten met 36 goals voor en 21 tegen. Boven ons staat D.E.C. met 18 punten uit 11 wedstrijden. Het programma dat A.F.C. nog af te werken heeft, ziet er aldus uit; Thuis tegen Hercules, Kampong, Velox en Z.V.V. en Uit tegen Donar, D.E.C. en Kampong. Betrekkelijk een niet al te zwaar program ma, vooral niet als we het vergelijken, met wat onze ernstigste concurrenten nog af te werken hebben. p.E.C. krijgt thuis nog: Velox, Z.V.V. en A.F.C. en uit: Voorwaarts, Z.V.V., H.V.C. en W.F.C. Terwijl H.V.C. thuis krijgt: Kampong, D.E. C., Hercules en W.F.C. en uit: Donar, Kampong, Hercules en W.F.C. Een programma dus, waarin beide nog wel cenige veertjes zullen laten. Er bestaat dus een gereede aanleiding voor ons, om van eene nog goede kans te spreken, maar dan mag er geen punt meer verspeeld worden. Aan onze spelers de taak, deze kans te be nutten. Zij kunnen zich verzekerd houden van het volle vertrouwen en ook van de groote belangstelling van al wat voor A.F.C. voelt. Ons tweede elftal staat momenteel boven aan, met 9 gespeelde wedstrijden, waarvan 7 gewonnen, 1 gelijk en 1 verloren, dus 15 pun ten met 34 goals voor en 8 tegen. No. 2 (Hollandia) heeft 13 punten in een gelijk aantal wedstrijden met 26 doelpunten voor en 11 tegen. Ons tweede moet nog spelen tegen: ThuisV.V.A. 2, Stormvogels 2, en Uit: tegen Hollandia 2, Watergraafsmeer 2 en Haarlem 2. Dit is nog een uiterst zwaar programma, maar gezien den goeden geest van het elftal en de niet geringe kwaliteiten, lijkt ons hier een kampioenschap wel te behalen. Dan wordt echter van de spelers wel het uiterste ge vergd, maar ongetwijfeld zullen zij bereid zijn dit te geven. Ons derde elftal staat op de eerste paats, met 12 punten uit 9 gespeelde wedstrijden, 5 gewonnen, 2 gelijk en 2 verloren, terwijl 30 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 13