I w OPGELET-* minuten voor tijd met 21 achter stonden; toen beseften we dat er gevoetbald moest worden, wilden wij winnen, en in no time 3 goals maakten, zoodat er twee punten mee naar huis gingen. Het volgende slachtoffer was Swift 4. Deze verloor met 63. Dit was een zeer aange name wedstrijd met Romunde en Meijer als uitblinkers. Hierna speelden wij uit tegen O. V. V. O. 2, dat ongeslagen bovenaan stond; het was een vlotgespeelde wedstrijd met aan weerszijden zeer goede spelmomenten. De 3-2 overwinning voor ons gaf de krachtsverhou ding juist weer. Door wegblijven van den scheidsrechter leidde de heer A. Touw, Voor zitter van O.V.V.O. Mijn compliment voor de correcte en sportieve leiding. Het zesde. Het zesde speelde sinds het verschijnen van de vorige „Schakel" drie wedstrijden, welke ons vier punten rijker maakten. 22 November werd tegen de Volewijckers, geheel onnoodig, met 21 verloren. Het was het bekende liedje, waarbij de eene 'jpartij 7A van den wedstrijd sterk in de meerderheid is en per slot van rekening toch verliest, dit maal door 2 fouten in de achterhoede, terwijl wij het niet verder dan één goaltje konden brengen. De week daarop werd Sparticus met een 3—0 nederlaag naar huis gestuurd; welke stand reeds na een half uur spelen verkregen was. Daarna nam King Soccer het S.-doel blijkbaar in bescherming, althans dit was als dichtgespijkerd; geen goal kwam er meer bij. J.l. Zondag werd met het sterkste elftal, dat wij op de been konden brengen, na vinnigen strijd met 54 van Animo gewonnen. Wij speelden op het kleinste veld, terwijl op het groote veld ons tweede Alcmaria in de pan hakte. Aanvankelijk volgden wij het goede voorbeeld van onze buren trouw; zoodat beide A.F.C.-elftallen met 3—0 voorstonden; Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN j „DE NIJVERHEID" I Te£fertetl?re8 - B E V E R WIJ K - Tel. 2228 j daarna ging het bij het zesde elftal minder goed, daar Animo er in slaagde nog vóór de rust het eerste tegenpunt te maken. Na de „thee" moest ons doel een ware belegering doorstaan, waarbij in onze verdediging drie maal een bres werd geslagen; de keeper was hieraan niet geheel zonder schuld; een beetje minder „ijskoud" kan geen kwaad, Lou! Gelukkig was een der achterspelers van A. zoo welwillend geweest onmiddellijk na de rust een voorzet van onzen rechtsbuiten op onberispelijke wijze in een doelpunt, in eigen doel wel te verstaan, om te zetten, zoodat de stand een kwartier voor het einde gelijk was (44). Wij zetten toen nog even ons beste beentje voor en slaagden er in de winnende goal te maken. De Junioren. Deze hebben slechts 3 wedstrijden gespeeld sinds het verschijnen van de vorige „Scha kel" en alle 3 thuis. Tegen D.W.S. werd met 53 verdiend gewonnen. De volgende 2 we ken waren we vrij en de week daarop verloren we met 70 van V.V.A. Het geheele elftal was er hopeloos uit. Enfin, dat kan elk elftal overkomen. Zondag j.l. wonnen we met bui tengewoon veel moeite van Swift met 32, hoewel wij na de rust overwegend sterker waren. Bromet maakte de eerste goa}, A. Sabel de tweede en Langevoort de derde. We hebben nu dus 9 wedstrijden gespeeld, waar van 2 verloren (maar ook goed), 1 gelijk en 6 gewonnen. Een kleine kans is er nog, doch dan moeten wij Ajax verslaan. Als we nu allen ons best eens doen, wie weet?.. Laten de adspiranten maar niet te hard zeggen, dat ze de medailles al hebben. Wat zegt U, Obser ver? D. De Adspiranten (A.s. winnaars van de 11 schitterende draagmedailles Natuurlijk Observer, neem ik Uw voorstel, vervat in de laatste „Schakel", aan, ik zou trouwens geen leven meer hebben bij de jon gens, als ik dat afsloeg. Na mijn vorig rapport speelden de adspiranten thuis tegen D.E.C.; welke wedstrijd gewonnen werd met 7—0. Den 20en November een ingelaschte thuis wedstrijd tegen Woodward (op dat oogenblik nog ongeslagen), gewonnen met 3—0, niet tegenstaande na de rust, door uitvallen van Otto, met tien man gespeeld werd. De week daafrop /onze laatste thuiswedstrijd tegen Ajax, welke met een sterk elftal uitkwam; doch evenals uit, werd ook nu weder met 41 van hen gewonnën. Wij hadden in dezen wed- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! I BIJ j

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 12