G. J. EILERS Co. in mijn geheugen is op dat' punt. Alleen kan ik U dit vertellen, dat: le We overtuigd zijn nog steeds een sopie te moeten nemen op de eerste goal, laat staan op de 6 andere. 2e. An eye-witness told me, the mixer had a shortage of arms, and ultimately rang up the Fire-Brigade to cause three corpses to be admitted to the mortuary. 3e. die Suid-Afrikaner mij gevra het die Bestuur van A.F.C. te verzoek die elftal uit die Kompietiesie terug te trek of so'n gleg elftal in the veldt te send, sodat hij •nie meer mee te vier het nie, daar hij op die helf van die maand al „Broke" was. 4e. ek mijself die volgende morre op mij bed gevind het maar het ek 'n skoen ge mis, natuurlijk m'n boordespeldjie en m'n hoed, om oor die goudstukkies maar nie te te spreek nie. 5e. ik opgemerkt heb dat Voorwaarts altijd verdriet voor mij brengt, want ver leden jaar 12 nederlaag, en dit jaar mijn afscheid om maar niet te denken aan mijn 2e en A.F.C.'s 7e goal, en nu mijn toestand den volgenden morgen. I had a proper head! 6e. wij nu wenschen nooit die „Tele graaf" gevonden te hebben en moet U mij [vertellen hoe ze bij Eggers over dit geval denken. Kano. Johannesburg, October 1926. Een goedig oud heertje (in leer) Liep de Bordelaise steeds op en neer Met een snuit als een spin En de pdanig in. Want de Reds-band speelde niet meer. Mister J. W., belast met de kas Was een morgen geducht in zijn sas, Alle diplomas betaald, Zoo ineens opgehaald 't Was een DROOM. Hij veranderde ras. OFF1CIEELE MEDEDEEL1NGEN. Copy Schakel. H.H. medewerkers worden verzocht, pa pier slechts aan één zijde te beschrijven. Afschrijvingen. De secretaris van de elftalcommissie ver zoekt dringend, afschrijvingen ook werkelijk schriftelijk te behandelen en niet telefonisch. Contributie 19261927. Het bestuur maakt bekend, dat leden, welke zonder geldig verlof hun contributie op 15 Ja nuari a.s. niet betaald hebben, van verdere deelname aan wedstrijden worden uitgesloten. Boetes. Opnieuw is onze vereeniging beboet we gens te laat beginnen. We verwachten, dat een eenvoudig verzoek aan de aanvoerders om zorg te dragen, dat op tijd begonnen wordt, voldoende is. H.V.C. 1 A.F.C. I 0—3. Aangemoedigd door de uccessenreeks der onzen, was een flinke schare supporters mee getrokken om de verrichtingen tegen de Amersfoortsche roodbroeken te aanschouwen. Voor de rust was het eeti saaie vertooning, en hoewel H.V.C. iets meer in den aanval was, gelukte het haar, dank zij de schitterende saves van Haaxman, niet, om de leiding te nemen. Dit- scheen op de gemoedsstemming onzer tegenpartij zoodanig te werken, dat eenige spelers niet konden nalaten, onzen jongens eenige bedreigingen naar het hoofd te slinge ren. De geweldige keeper had het voornamelijk op Ch. Lungen begrepen. In de rust beloofde de scheidsrechter, die de teugels strak in handen hield, daaraan een einde te maken. En hij hield woord. Na de hervatting waren de gemoederen zichtbaar gekalmeerd. H.V.C. was geduren de 7 minuten ons doel aan het belegeren, toen plotseling Grimberg den bal naar Char les plaatste, die zich geen oogenblik bedacht en tot ieders verbazing A.F.C. de leiding gaf. Een verwoede aanval van H.V.C. was het antwoord. Deze werd weer afgeslagen, de bal belandde bij Tacke, die naar Wijbenga plaat ste; een mooie voorzet volgde, Woiters schoot ineens in, en., het was 02. Nu werd het voor H.V.C. een hopelooze strijd van hun aanval tegen onze verdediging. Over geluk hadden we niet te klagen en meer malen ontsnapte ons doel ternauwernood aan een doorboring. Nog 10 minuten te spelen, hoe (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 10