Ijzerwaren en Gereedschappen Café „Moderne" Leidscheplein 19-21, Amsterdam j J. L. H. SMITS Co. zou willen spelen. Het materiaal is voor handen, ook de wil, thans aan de spelers de daad om het zoover te brengen. Al zal er nog wel eens een tegenslag komen, daar om niet getreurd; ook de concurrenten in een dergelijk zware afdeeling verspelen punten en komen er niet zonder hevigen strijd. Als ik dan nog even de 3 laatste wedstrij den de revue laat passeeren, diene nog het volgende: Prachtig weer en een nog mooier veld noodigde in IJmuiden tot een prettiger, wedstrijd. Van den aftrap af werd gedoel punt; in een kwartier tijds was het 30, dank zij de activiteit van Maas. De IJmuide- naren, die even onthutst waren, ongesla gen als ze waren tot dien dag, begonnen aan te pakken en smaakten het genoegen verdiend tegen te scoren, doch Maas maakte er nog voor rust 41 van. Na rust een tijdlang een haast angstige meerderheid van Stormvogels met een 2e tegenpunt als ge volg. Dit schudde ons wakker en het ge lukte ons de laatste 20 minuten voortdu rend het spel op de helft der zeemenschen te houden en tot slot een 5e doelpunt te scoren. De wedstrijd tegen Haarlem II werd ver diend, doch wel geflatteerd gewonnen. Het was ondanks het slechte weer een snelle en goede wedstrijd, waarbij A.F.C. betrek kelijk gemakkelijk doelpuntte en Haarlem zelfs niet, dank zij een dosis pech tot een enkel puntje kon komen. Ook hier was bij de rust de noodige voorsprong van 4—0 verkregen. In het algemeen gesproken klopte de combinatie goed. De verhouding tus- schen beide partijen was best en er werd een absoluut fair spel vertoond. We reke nen op een warme ontvangst in Haarlem, want dat datzelfde Haarlem II niet voor de poes is, is wel overduidelijk gebleken. V.V.A. II behoort inderdaad tot de zwak- Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED sten der afdeeling en ondanks een minder goed begin der onzen was het toch een ieder na een kwartier spelen duidelijk, wie zou winnen. De rust kwam dan ook met 4—0 en toen het kort daarna in eenoogen- blik 60 werd, was de strijdlust geweken. V.V.A. scoorde tegen, door doorzetten van hun mid-voor en wij beantwoordden dit direct met een 7e doelpunt. Hannema nam liefst 5 stuks voor zijn rekening en was van meening, dat als hij van zijn mede-spelers afgemeten voorzetten en geen „confectie werk" af te doen krijgt, hij gemakkelijker doelpunten kan. j.l. Zondag beëindigde ons 2e de eerste helft van het competitieprogramma mete en fiksche 30 overwinning op Watergraafs meer II. Tienstra, Schade van Westrum er» Maas zorgden voor de doelpunten, terwijl Maudt voor de eervolle 0 zorg droeg, door een penalty op meesterlijke wijze te hou den. Bezien we thans den competitiestand, dan blijkt daaruit, dat onze lui in 7 wedstrijden 12 punten verzamelden met de schitterende score van 266. Zóó brutaal om nu als eindresultaat te voorspellen: 14 wedstrijden, 24 punten 52—12, zullen we niet zijn, maar.... dat er een kans, een zeergroote kans is, dat we kampioen worden, is toch we! buiten kijf. Laten de spelers er van verzekerd zijn, dat geheel A.F.C. met hen meeleeft. Het zou ons alle teleurstellingen doen vergeten, als het tweede het werkelijk haalde en alzoo aan de poort kwam, die naar de reserve le klasse leidt. Verleden Zondag waren, ondanks het meer dan slechte weer, toch velen gekomen om het tweede aan te moe digen. 't Moge den spelers een bewijs zijn, hoe we allen hun verrichtingen volgen. Naar het kampioenschap! C. J. de Boer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 5