NV H. REPKO G. J. EILERS Co. I 3 kamp volledig in vervulling, de Gooilanders hadden niets in te brengen en regelmatig werd de score opgevoerd. Met de rust voelden we ons reeds rustig, 3—0 was de stand in ons voordeel. De tweede helft had een gelijk verloop, de onzen waren van de Gooische helft niet af te slaan en met goede doelpunten liep de stand op tot 6—0, waarmede het einde kwam. Het bleek weer eens, dat in de eerstje elftal machine zand of olie zit; uitslagen als7 0 en 60 in ons voordeel en 61 in ons nadeel tegen clubs, die elkaar in onderlinge sterkte weinig ontlcopen, bewij zen wel, dat ons eerste niet bepaald sterk in constant spel is! Toch kon de wedstrijd tegen Donar niet erg bekoren, er waren nog teveel hiaten; itusschen de verschillende linies dan dat het samenspel van onze lui veel vertrouwen kon inboezemen. 7 November de big match: A.F.C.D.E.C. Ideaal voetbalweer: bedekte lucht en wei nig wind. Onze reclame, ja zjelfs onze mooie advertentie in het Handelsblad had den toch niet zooveel publiek naar onis veld weten te lokken als we gehoopt had den en slechts eenige honderden toeschou wers omzoomden ons veld, toen de elf tallen in het veld verschenen. D.E.C. was vrijwel volledig, wij brachten, daar Robles ziek was, de volgende ploeg op het veld: Haaxman (d); v. d. Velde en Bos (a); Neseker, Hütter en Duson (m); Wijbenga, Stroobach, Grimberg, Lunge en Knopper (v). Onmiddellijk na den aftrap gaat onze voorhoede er van door, doch de bal loopt uit. Spoedig, al te spoedig naar onzen smaak, neemt D.E.C. het initiatief en on middellijk blijkt dan, dat de gasten over een zeer goede ploeg beschikken. Hun midden- Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. R EGU LI ER SB REESTRAAT 24 in Borsalino- en Wardhoeden linie steunt voortreffelijk de snelle voor hoede en voortdurend zijn de rood-witljen dan ook gevaarlijk. Door een fout van Haaxman scoren de Meerbewoners voor de eerste maal, waarna zij bijna onmiddellijk met een prachtig schot van den linksbinnen ddn stand op 02 brengen. Wanneer onze achterhoede op onbegrij pelijke wijze de D.E.C. voorhoede vrij spel laat, is het 03. Wie gedacht had, dat het nu een débacle zou worden, vergiste Z|jch. Onze ploeg herstelde ziich merkwaardig goed en wist het spel zelfs te verplaatsen. Veel geluk hadden we echter niet, zoodat de stand met rust nog 0—3 was. Na de rust is D.E.C. onmiddellijk in den aanval, doch verder dan een buitenspel- doelpunt brengen zij het niet. Dan komen de onzen eerst recht los, keer op keer Stormen onze in het wit gestoken voor waarts (tusschen haakjes heeft A.F.C. ooit ge wonnen, als ze in een andere kleur speel den dan rood-zwart?) op het vijandelijke doel aan, doch onze middenlinie steunt zoo hopeloos slecht, dat de aanval weer verslapt. Toch zorgt Neseker voor een schit terend tegenpunt, dat de eer redt en onze hoop even doet herleven. Van een inzin king bij de gasten profiteeren onze spelerls echter niet, er zit geen „dash" in, geen) stuwkracht en gaandeweg werkt D.E.C. zich weer los. Het spel blijft aantrekkelijk, als we een corner te nemen 'krijgen, kopt Lunge ineens in, doch Komkcimmer redt op bijzondere wijije. Nog een laatste aanval der onzen, dan is het tijd. Als nabeschouwing moge dienen, dat we zeer verdiend en regelmatig verloren heb ben. Het was een aardige kamp tus.3chen twee faire ploegen onder alleszins goeda leiding, waarbij de sterkste gewonnen heeft. (Westeinde 23) j Kalverstraat 43, Amsterdam i A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 3