MIJ. „SOPHIA" 12 BELANGRIJK BERICHT. Op Woensdag 8 December, zal er voor ALLE Leden van A.F.C. eene lezing met Lichtbeelden worden gehouden over de spelregels en het spel in een der zalen van Restaurant Parkzicht, Hobbemakade, alhier. Waar het in den loop van het jaar weder om overduidelijk gebleken is, dat vele spe lers van hoogere- als lagere elftallen met de spelregels en hunne nieuwe wijzigingen danig overhoop liggen, mogen we verwach ten, dat GEEN A.F.C.-er op dezen avond zal ontbreken. Laat allen acte de presence geven, Jonge ren zoowel als Ouderen. Van den jongsten adspirant tot den oudsten veteraan hopen we dien avond in Parkzicht aanwezig te zien. Nadere uitnoodigingen worden niet ver zonden. Ieder' knoope dus plaats en tijd wel in het oor. Woensdag 8 December half negen in Parkzicht. Interessante lichtbeelden op het doek, des kundige inleiding door alleszins bevoegde sprekers Dus Woensdag 8 Dec. allen om halfnegen op naar Parkzicht. Het Bestuur. ONZE FEILEN. Niets is er voor een speler in het veld' •prettiger, dan te zien, dat zlijn confraters uit de andere elftallen, die niet behoeyen te spelen, met belangstelling hunne wed strijden volgen en bijwonen. Maar niets is er ook onhebbelijker en meer onuitstaanbaar voor hen, dan wanneer hij door een clubgenoot om zijn spel tij-, dens een wedstrijd gehoond wordt. We kunnen onze spelers dan ook niet genoeg aanbevelen om, als ze de' gelegen heid er voor hebben, de wedstrijden van andere elftallen te gaan zien en de spelers zoo veel mogelijk aan te moedigen, wanneer zij in een zjwaren strijd gewikkeld zijn. Doch dit dan alléén op eene wijze, zooals ge zelf ook gaarne hebt, dat men U aan moedigt. We woonden onlangs een wedstrijd onzer Junioren bij, op ons veld, des morgens? om 11 uur. Het deed prettig aan, te zien, dat meer dere spelers van ons le elftal (exjunioren) en anderen aanwezig waren om de toekom stige plaatsvervangers in actie te zien. Wat ons echter alleronaangenaamst trof, dat was de wijze waarop z,<ij „van hunnia belangstelling blijk gaven". Wij zullen er niet verder over uitwijden, maar zouden het toch meer iri overeenstem ming met goede gebruiken vinden, wanneer men dat in de toekomst achterwege liet. Het is per slot van zaken'geen kunst, om wat een speler in het veld doet, als be- Jachhelijk voor te stellen, vooral als men zelf zjoo goed is. Maar moeilijker is het, doch in ieder geval veel beter, eigen overschatting te overwinnen en te waardeeren, wat anderep doen naar hun beste kunnen. Observer VRIJWILLIGERS VOOR! Een onzer leden, heeft de Vereeniging kortelings verrast met een ontwerp reclame plaat, welke niet alleen aan het doel be antwoordt, doordat ze opvalt, doch er te vens aantrekkelijk uitziet en wellicht nog verdiensten heeft uit een oogpunt van Kunst Dit laatste echter laten wij gaarne aan de beoordeeling van de artistieke mede werkers (konden ze maar voetballen, Red.) van dit veelgelezen orgaan over. De lofwaardige geste bovenbedoeld even wel, opent ruime perspectieven. Immers, hier wordt aan sluimerende ta lenten onzer leden een kans gebodejn, de kans der openbaarheid en dient deze zaak de volle aandacht van het bestuur te hebben Welnu het Bestuur heeft dit ten volle ingezien en ondergeteekende opgedragen een nieuw object te kiezen, waarop onze Jannen Steen of Jan Steens hphine beste krachten zouden kunnen beproeven. Het gezochte onderwerp is gevonden in den vorm van het oude reclamebord, dat jaren in de Meer geprijkt heeft en zoovele Doet Uw inkoopen voor Huishou delijke en Luxe-Artikelen Gero- Zilver en Alpaca enz. bij SOPHIALAAN 36 - TEL. 29862 Solide Artikelen Billijke Prijzen A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! r

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 12