D. ELLENS sen kan. Ook hier „macht uebung den Meister." Otto en Willy als kanthalves doen daar uitstekend werk. Physiek zijn zij wel 'de minderen hunner tegenstanders, doch zij vullen door handigheid aan wat zij aan. kracht te kort schieten. Vooral Willy werkt onvermoeid den geheelen wedstrijd, Otto ziet wei eens te vaak met ontaag naar dei veelal grootere tegenstanders. Echter weet) hij toch meestentijds hen den bal wel tq lontfutselen of langs hen heen te draaien', Beiden gebruiken echter hun hoofd bij het spel en dat is al een heel groot ding. Een groote fout van de heele half-linie is wel, dat zij te veel op het doel blijVen hangen. Zij schijnen te denken, dat als zij maar gedrieën 'in de buurt van de goaf zijn dat er dan niets gebeuren' kan. Niets is echter minder waar. Juist een 'halflinie, die achter de voorhoede zit en deze telkens weer ten aanval opstuwt, is de beste verdedigingslinie al klinkt dit ook een beetje paradoxaal. In de voorhoede weet het binnentrio aar dig te combineeren. Cardozo begint een beetje pingel nei gingen te krijgen zoo nu en: dan. Dit moet in den beginne den kop in wor den gedrukt. Blijf niet met den bal draaien als je ziet dat er nevenspeleps, bij je in de; buurt vrij staan. Overigens manouvreert hij wel aardig en komt enkele tegenstanders voorbij. Hij beschikt daarbij over een vrij goed schot en smaakt dan ook nog wel eens het genoegen een goaltje te „pikken". Langevoort als links binnen schiet dat het een lust is. Hij is daarbij snel en fanatiek,, soms wel eenjs te fanatiek, vooral als het? hem niet naar den zin gaat. Dan laat hij zijn stem wel eens te veel over het veld hooren. Niet doen Dirk. Je bent handig en stevig genoeg, om als het je den eersten keer mislukt is, het een ander maal eena dunnetjes over te doen. Bromet doet han dige dingen op de rechtsbinnen plaats. 'Hij schijnt alleen zoo nu en dan moeite te hebben, den bal zuiver naar den buiten speler te plaatsen. Veelal doet hij dit te zacht, zpodat van Lith op den rechtervleu gel, die overigens snel genoeg is, hem niet bereiken kan. Hij schijnt den bal niet goed te raken. Schenk daar eens wat aandacht aan bij de oefeningen en dan gaat dit ook wel' beter. Van onze vleugels is v. Lith wel de snelste. Hij weet de ballen ook aardig voor doel te plaatsen als hij opgebracht heeft. Sabel is niet direct het type van een buiten speler. Hij mist voldoende snelheid. Daaren boven schiet hij teveel vanaf de buitenplaats in plaats de ballen voor te zetten. Toch doet hij aardige dingen en, weet den bal vaak voor de binnenspelers vrij te ma ken. Wat echter veel bij allé spelers goed maakt, is de wil, om zich volledig te reha- biliteeren over de minder goede resultaten van verleden jaar. En daarmede zijn zje op den goeden weg. Wanneer steeds van het begin af op volle kracht gespeeld wordt, dan ben ik er niet bang voor, dat die eene groote nederlaag, die wij dit jaar geleden hebben, niet gewroken zal worden. En dan maken we eens goede kans voor de eereplaats. Echter geen overschatting na een overwinning. Aanpakkun van het Sbegin tot het einde! Observer. ONZE RECLAME. In de week, voorafgaande aan den wed strijd A. F. C.—D. E. C., zullen oW leden waarschijnlijk getroffen zijn door onzie nieuwe raambiljetten. De rood-zwarte af fiches met de helderwitte letters, wekken reeds van verre de aandacht en ^doen" het heel aardig. Ons actief medelid Flierman verdient een pluim voor het ontwerpen van deze biljet ten zoowel als voor de moeite, die hij zfch gegeven heeft, om ze op een ,goede en duidelijke plaats op te hangen. Het valt niet mee, om in dit prettige klimaat, avond aan avond de stad in te gaan om te controlee ren, of de affiches goed hangen! En dit is nog niet alles, onze vriend Flierman staat leveneens no. 1 in de race, tustschen dej advertentie-colporteurs van „De Schakel". Wie tracht hem vóór 30 November van de eereplaats te verdringen? BLOEMENMAGAZIJN AMSTELVEENSCHEWEG 93 TELEFOON 20320 Leverancier van Bloemwer- j ken aan Vereenigingen j A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 11