REPKO A.F.C.' N.V. H. als we Breethof en Haaxman respect de woorden „Sneek" en „Sterrenbosch' m hun ooren laten druppelen, moet je eens zien hoe ze blozen. En toen de klok weinig sloeg, waren er heel wat tafeltjes en spelers, die zwak op hun beenen stonden. Als alles m diepen rust is hooren we plots roepen: „How do you do" en iemand antwoordt: „lu-lu Wie was dat? it,* Nadat we den volgenden morgen geluncht hadden gingen we weer per beestenwagen naar het station, namen daar afscheid van Kaufman, die ons was komen halen, stapten zoo qoed en zoo kwaad als 't ging in den trein, en lieten de goede stad Assen achter ons liggen. De stemming was er wonder boven won der weer direct in, ondanks een slapelooze nacht, en we zongen 't nieuwe lied: „Als je soms een speldje ziet, dan is t van Breethof welke laatste de held van den dag was mede door 't feit, dat-ie zijn dasspeld kwijt was, en ook omdat hij zoo nu en dan verdachte slikbewegingen maakte, net alsof hij Maar toen we in Zwolle aankwamen en pet benzine-wagen naar Apeldoorn gingen, had- ie zich nog steeds niet „geuit" Na een lang dradige reis in een wagen vol boeren (wat lijken al die boerenmenschen toch op elkaar) kwamen we in Apeldoorn aan en gingen via café Suisse naar 't meer dan schitterende A.G.O.V.V.-terrein, waar we zooals we dachten, „geen voet aan den grond zouden krijgen". Al onze hoop was dan ook geves tigd op Pietje van der Velden, die zich in Apeldoorn bij ons gevoegd had: was hij niet de eenige die geheel „fit" was? Bah, Piet wat ben je me tegengevallen. Inplaats van de beste was je plus minus de slechtste, want, en nu komt het wonder. al onze spelers speelden alsof ze geen Assen en geen bal zaal gezien hadden en zoo van moeders pap pot kwamen en t resultaat was, dat we zelfs Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. REGULIERSBREESTRAAT 24 met rust met 2—0 voorstonden. Na rust viel natuurlijk alles in elkaar, zooals onze kam pioenskansen en -plannen in elkaar gevallen zijn, d.w.z. we waren uitgespeeld. Koeslag en Ruis, die verweg boven allen uitblonken, redden nog wat er te redden was, malar kon den toch niet verhinderen, dat Haaxman, die soms schitterende dingen deed, en dan weer zoo safe als een zeef was, twee maal gepas seerd werd. En zoo kwam het einde met tot resultaat een gelijk spel: 2 2. Nadat we in „Suisse" nog een gezellig, hoewel eenigszins rumoerig diner gehad hadden, aanvaardden we in een opgewekte, misschien wel te opgewekte stemming^ de terugreis, om daar na aankomst in de Bor delaise onze achtergebleven A.F.C.-ers op te zoeken en nog even te spreken over: de aar- diqe tour naar de binnenlanden van Drente en Gelderland. REDTU. Liquidatie. Wat viel het tegen, die wedstrijd tegen Z.V.V. De jongens- waren opgeruimd hoor (later werden ze opgeruimd) en met den besten wil bezield. Z.V.V.gehandicapt door het niet uitkomen van keeper Mars en mid- voor Breeuwer, leek een zacht eitje. Die jon gens hebben echter hun uitersten best gedaan en zij het ook geflatteerd, verdiend gewon nen. Een typische ploeg blijft toch steeds ons eerste. Den éénen keer denk je met halve le klassers te doen te hebben, een ander maal lijkt het alsof ze rechtstreeks naar de 3e klasse willen. Na dezen wedstrijd scheen 't echter waar achtig, dat het bestaan van A.F.C. aan een zijden draadje hing. Ja, nu mag u verwon- Borsalino- en Wardhoeden ers KIEST RUDGE WHITWORTH p.S Namens al onze spelers, die deze tour mede gemaakt hebben, bedank ik hierbij diegenen die hebben medegewerkt dat bovengenoemde tour tot stand kwam, en vooral onzen volijverigen speler en 2den penningmeester, ]acob van Nek. K. in RIJWIELEN EN MOTORRIJWIELEN II. C. VAX DEN BERG v/h A. Berveling HOBBEMASTRAAT 8 TELEFOON 20295 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 6