„DE CORINTHIAN" Haagsclte Drukkerij DEN HAAG ook al niet erg mee. Ondanks het gladde veld, was dit een der fraaiste en snelste ont moetingen van het seizoen. Al onze jongens hebben zich tot het uiterste gegeven en het was voor hen dan ook een hard gelag, dat V.V.A. in de laatste minuut er in slaagde het winnende punt te maken. We hadden Karei Aland in de goal, terwijl Chris Hütter weer de spilplaats bezette. We hebben reeds spoe dig succes, als Tacke een fraaien voorzet van Wijbenga onhoudbaar weet in te zetten. We zijn dan ver in de meerderheid en elk oogen- blik verwachten we, dat onze voorsprong zal worden vergroot. V.V.A. verdedigt echter hardnekkig en als de V.V.A.-doelman een maal reeds gepasseerd is, weet Steur met een fraaien omhaal het leer nog uit het doel te werken. Uit een V.V.A.-aanval ontstaat een corner, welke ons noodlottig wordt. Alandt grijpt naast den goed voorgezetten bal, waardoor Van Nek het leer onverwachts op zijn hoofd krijgt, vanwaar het in het on beschermde doel rolt. Zoo komt V.V.A. op goedkoope wijze aan den gelijkmaker. Kort daarop weet V.V.A. wederom uit een corner te scoren, zoodat de rust komt met een ge heel onverdienden achterstand van 21. Na de hervatting zijn we aanvankelijk weer in de meerderheid, doch spoedig neemt V.V.A. het initiatief over en verkeert ons doel voort durend in groot gevaar. Als V.V.A. de score tot 31 weet op te voeren, denkt iedereen dat het pleit beslist is. Onze jongens denken er echter anders over. Wijbenga snelt langs het lijntje, zet mooi voor en Kali weet zoowaar den bal achter de lijn te werken. Vlak hierop weer een voorzet van Wijbenga en onder Indianengehuil van de A.F.C.-supporters weet wederom Kali den stand gelijk te maken. V.V.A. staat perplex, terwijl onze jongens luid aangemoedigd door het publiek trachten de leiding te nemen. Spanjaard in het V.V.A.-doel is echter in prima conditie en weet alles te retourneeren. Onder hevige spanning verstrijkt de tijd. Twee minuten voor het einde doet V.V.A. een gevaarlijke aanval, waaruit onhoudbaar gescoord wordt. Met dit voor ons zoo teleur stellend slot kwam het einde van deze Tita nenstrijd. Zooals uit bijgaanden stand blijkt, zijn we nu geheel uit de running en gaat de strijd om de eerste plaats hoofdzakelijk tusschen Hil versum en V.V.A., terwijl ook Z.V.V. nog een kans heeft. Het is wel jammer, maar we moeten onzen tegenslag als mannen dragen en thans weer al onze aandacht besteden aan de toekomst. We beschikken momenteel over een veelbelovende ploeg, waarin nog wel eenige zwakke punten zijn, doch waarvan de kern zeer goed is en die bij ijverig oefenen het volgende seizoen ongetwijfeld weder een goede gooi naar de eerste plaats zal doen. We zien dan ook de toekomst met vertrou wen tegemoet. Het tweede elftal ging op den goeden weg voort en sloeg Z.V.V. 2 met 30. Het staat nu No. 3, met 2 punten achter op No. 1 en met nog 5 wedstrijden in handen (waarvan 1 tegen de leiders) hebben onze reserves ongetwijfeld nog een goede kans op de eer ste plaats. Ook het derde houdt zich kranig en gaat door de 20 overwinning op het sterke S.D.W. 2 nu aan den top. Bravo jongens, gaat zoo voort! Het zou een schitterend resultaat zijn, indien zoowel het tweede als derde eindigden als kampioen van hun af- deeling. Het vierde is eveneens niet mis en bezet nu de tweede plaats. Zeeburgia 2 moest met 31 onze meerderheid erkennen. Het zal echter niet gemakkelijk zijn Wilhelmina Vooruit 2 van de eerste plaats te verdringen. De kans is er echter en dus volhouden jongens! W. leder lid onzer vereeniging abonneere zich op Geïllustreerd Weekblad voor Amateursport Proefnummers gratis Abonnementsopgaven Prijs per half jaar f 5.— - 4 - 1 jtf'-ftlll "-II A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 4