Elftal-Commissie. De aanvoerders der elftallen worden drin gend verzodht de vergaderingen der Elftal en sub-Commissie op Maandagavond in huize „Eggers" bij te wonen. Voor deze bij eenkomsten, welke iederen Maandagavond plaats hebben, worden geen uitnoodigingen verzonden. Verder is het gewenscht, dat de aanvoer ders zich des Zaterdagsavonds op clubavond overtuigen van de samenstelling hunner elf tallen, waarmede zij den volgenden dag in het veld komen. Identiteitskaarten. Nog steeds zijn alle identiteitskaarten, resp. foto's, niet ingezonden. Zooals reeds in vorige Schakel medege deeld, is men van het spelen van wedstrijden ten eenenmale uitgesloten, indien men de kaart of foto's niet opzendt. Clubavond. De clubavonden worden steeds des Zater dagavonds gehouden in de achterzaal van Café Former, Kleine Gartmanplantsoen. Daar kan men zich dan steeds op de hoogte stellen van de samenstelling der elftallen. Indeeling in elftallen. Nieuwe leden en zij die nog niet zijn in gedeeld, dienen zoo veel mogelijk des Zater dagsmiddags te komen oefenen, om de Elftalcommissie gelegenheid te geven, zich een oordeel te vormen over de capaciteiten. Royementen. Geroyeerd wegens wanbetaling: E. Meijer, Overtoom, G. F. C. Seeder, A. Gunckel, P. Michel, D. Klinkert, C. We ber, G. B. Nieberg, A. Muysenberg, R. Slees wijk. Personen die eenmaal geroyeerd zijn, kun nen gedurende een geheel jaar niet meer ge rehabiliteerd worden. Voetbal-Overzicht. Het resultaat van de achter ons liggende wedstrijden is helaas niet schitterend te noe men. We begonnen anders zoo goed. Eerst werd Kampong met 41 geslagen en ver volgens werd Hercules op ons veld met niet minder dan 51 geklopt. Deze laatste wed strijd was wel de beste, dien we dit seizoen gespeeld hebben. In verband met de afkeu ring van het Spartaan-terrein was het recht druk en gezellig op ons veld en de dikke 2000 toeschouwers, die dezen wedstrijd be woonden, zullen van hun tocht naar den Wandelweg geen spijt gehad hebben, daar ze hebben kunnen genieten van een spannen- den en f raaien wedstrijd, die in een vlug tempo gespeeld werd. Het begin was sensationeel, want reeds binnen enkele minuten wist Wout Buitenweg zijn club de leiding te geven. De Utrechtsche voorhoede was buitengewoon gevaarlijk, daar onze middenlinie op de beide internationals Buitenweg en Gielens aanvankelijk weinig vat had. Onze achterhoede kreeg het dan ook zwaar te verantwoorden, doch vooral v. d. Velde was in prima conditie en wist door hard zwoegen verdere doelpunten te voor komen. Bij een aanval der onzen weet Kali fraai gelijk te maken en als we kort daarop weer voor het Utrechtsche doel zitten, wordt een der Hercules-backs dusdanig in het nauw gebracht, dat hij in eigen doel trapt. Nog voor de rust weet Grimberg met een goed schot den stand op 31 te brengen. Na de hervatting krijgen we den sterken wind tegen en het laat zich aanzien, dat we ons uiterste best zullen moeten doen om den verkregen voorsprong te handhaven. Onze spelers schijnen dit ten volle te beseffen. Onze halfs komen er nu ook wat beter in en daar zoowel v. Nek als v. d. Velde schitterend verdedigen, krijgt de gevaarlijke Utrechtsche voorhoede zoo goed als geen kans meer. Onze voorhoede daarentegen weet door Wybenga en Wolters nog tweemaal het vijandelijke net te vinden, zoodat het einde komt met een welverdiende, hoewel ietwat geflatteerde 51 overwinning, een uitslag, waaraan zelfs de meest optimis tische A.F.C.-er in zijn stoutste droomen niet had gedacht. Natuurlijk was de stemming uitstekend en we waanden ons reeds kampioen onzer af- deeling. Maar, zooals het meer gaat en zoo als we zulks al zoo vaak hebben meegemaakt: het zijn sterke beenen, die de weelde kunnen dragen. De volgende week werd tegen Voor waarts in Utrecht een smadelijke 21 neder laag geleden. Een uitvoerig verslag van deze ontmoeting vindt men elders in dit nummer, zoodat ik over dezen door ons zoo slecht ge speelden wedstrijd hier gelukkig niets meer behoef te vertellen. Deze tegenslag scheen inmiddels onze jongens geprikkeld te hebben, want, hoewel onvolledig, werd tegen Z.V.V. veel beter partij gegeven en dat we slechts een gelijk spel 1-1wisten te bevechten, was hoofd zakelijk aan het schitterend keepen van den Zaandamschen doelverdediger te wijten. Tacke en Hütter mankeerden op het appèl, terwijl we het ongeluk hadden, dat na een - 2 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 2